فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

08

در جلسه وزیر ورزش با روسای فدراسیون‌ها عنوان شد/ کسب رتبه نخست فدراسیون‌ ورزش‌های رزمی در بین 52 فدراسیون با رشد 136 درصدی

در جلسه وزیر ورزش با روسای فدراسیون‌ها عنوان شد/ کسب رتبه نخست فدراسیون‌ ورزش‌های رزمی در بین 52 فدراسیون با رشد 136 درصدی

 

روز سه شنبه هفته گذشته درحالی روسای فدراسیون‌ها جلسه‌ای با وزیر محترم ورزش و جوانان برگزار کردند که اتفاقات این جلسه حاکی از یک خبر مسرت بخش برای فدراسیون ورزش‌های رزمی بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های رزمی، در این جلسه وزير ورزش و جوانان ضمن تبريك به مناسبت انتخاب  محمود رشيدي به رياست فدراسيون ورزش‌هاي رزمي، در بدو سخنراني خود به طور ويژه ايشان را مورد تفقد و تشويق خود قرار دادند و در ادامه معاونت محترم توسعه ورزش همگاني " دكتر شعباني بهار" با ارائه گزارشي جامع اذعان داشتند فدراسيون ورزش‌هاي رزمي با رشد بي‌سابقه ١٣٦ درصدي موفق به كسب جايگاه نخست بين تمامي فدراسيون‌هاي كشور شده و فدراسيون واليبال با رشد ٤٠ درصدي در رتبه دوم و فدراسيون انجمن‌هاي ورزشي با افزايش ٢٥ درصدي در جايگاه سوم قرار گرفت.

این درحالی بود که تعدادی از فدراسيون‌هاي تخصصي رزمي با رشد منفی و تعدادی دیگر از فدراسیون‌ها نیز با رشد زیر 5 درصد روبرو بودند. نكته حائز اهميت ديگر در خصوص ثبت اين ركورد ملي اين است كه فدراسيون ورزش‌هاي رزمي دومين فدراسيون پرجمعيت كشور بعد از فوتبال است و از لحاظ اصول علم آمار رشد ناگهاني و ١٣٦ درصدي يك مجموعه عظيم و پر جمعيت بسيار معني‌دار و خارج از معيارهاي معمول رشد جمعيت در سازمان‌هاي پر مخاطب است كه معمولا به سختي بالاتر از ١٠ درصد پيش‌بيني مي‌شوند.

به زعم كارشناسان و متخصصان علوم ورزشي بخش اعظم اين جهش ناگهاني  ظرف ١١ ماه گذشته كه محمود رشيدي سكان هدايت سرپرستي و رياست اين فدراسيون را بدست گرفته، بالارفتن سطح انگيزه عمومي در بين جامعه مخاطب و همچنين توسعه كيفي فدراسيون به صورت ملموس و عملياتي و دوري جستن از شعارهاي كليشه‌اي و غير قابل اجرا بوده. قطعاً  كسب اين دستاورد و ثبت اين ركورد بي‌سابقه و هجوم سيل جوانان به سوي اين فدراسيون مي‌تواند به عنوان ابزاري مهم در راستاي توسعه پايدار بعد همگاني ورزش‌هاي رزمي در كنار جاذبه‌هاي قهرماني در اختيار وزارت ورزش و جوانان به عنوان عالي‌ترين نهاد متولي ورزش كشور قرار گيرد. بنا به اذعان معاونت محترم توسعه همگاني" دكتر شعباني بهار" فدراسيون ورزش‌هاي رزمي به عنوان فدراسيون هدف توسط وزارت ورزش و جوانان شناسايي شده و در راستاي تحقق رسالت نهادينه كردن ورزش در بين خانواده‌ها و جوانان ايراني جايگاهي ويژه در وزارت ورزش و جوانان دارد. 
 

کشتی آزاد قهرمانی آسیا – قطر
قهرمانی زودهنگام تیم ملی کشتی ایران

تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشورمان قهرمان زود هنگام بیست و هشتمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا در دوحه قطر شد.

خبرگزاری فارس: قهرمانی زودهنگام تیم ملی کشتی ایران
 •  
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، قهرمانی تیم ایران با توجه به اینکه سه ملی پوش کشورمان در روز دوم مسابقات بیست و هشتمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا به فینال راه یافته اند و در روز نخست نیز ملی پوشان موفق به کسب دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز شده اند، قبل از برگزاری رقابت‌های فینال امروز (پنجشنبه) مسجل شده است.

بهنام احسان پور در وزن 61 کیلوگرم، پیمان یاراحمدی در وزن 74 کیلوگرم و محمدحسین محمدیان در وزن 97 کیلوگرم سه آزاد کار کشورمان هستند که امروز به فینال راه یافتند و برای کسب مدال طلا از ساعت 18 به وقت محلی باید به مصاف حریفان بروند.

همچنین مسعود اسماعیل پور و علیرضا کریمی هم روز گذشته دو مدال طلا، کمیل قاسمی یک مدال نقره و یونس سرمستی نیز یک برنز برای کشورمان کسب کردند.

به این ترتیب همه ملی پوشان کشورمان به غیر از سعید داداش پور که به علت مصدومیت از رقابت‌ها انصراف داد، در بیست و هشتمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال شده اند. 


به منظور برپایی دومین مرحله اردوی آمادگی؛چهارقایقران استان به اردوی تیم ملی روئینگ دانشجویان دعوت شدند

به منظور برپایی دومین مرحله اردوی آمادگی؛چهارقایقران استان به اردوی تیم ملی روئینگ دانشجویان دعوت شدند

 دومین مرحله اردوی تیم ملی روئینگ دانشجویان با حضور 8 پاروزن ازامروز 9 فروردین ماه در بخش مردان و از 16 فروردین ماه در بخش بانوان آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی، تیم ملی روئینگ دانشجویان کشورمان که چهار قایقران شایسته استان را به همراه دارد در 2 بخش مردان و بانوان خود را برای حضور موفق در مسابقات یونیورسیاد (دانشجویان) 2015 که تیرماه سال جاری در کره جنوبی برگزار می شود، آماده می کند. در آغاز دومین مرحله اردوی آمادگی این تیم 8 پاروزن تمرینات خود را در دریاچه آزادی انجام خواهند داد.
این مرحله از اردو از9 امروز فرودین ماه در بخش مردان و از 16 فروردین ماه در بخش بانوان برگزار می شود. اردوی تیم ملی مردان تا 28 فروردین ماه ادامه پیدا خواهد کرد و تیم ملی روئینگ دانشجویان بانوان تا 5 اردیبهشت ماه به تمرینات خود در دریاچه آزادی ادامه می دهند.
محسن شادی نقده، فرزاد کربلائی قلی زاده، فرهاد کربلائی قلی زاده و وحید جوهری از آذربایجان غربی و امیر آقازاده از تهران در بخش مردان و مهسا جاور از زنجان، نازنین رحمانی از کرمانشاه و نازنین ملائی از گیلان در بخش بانوان نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند که تحت نظر محمدعلی قرائت، افشین فرزام و سولماز عباسی آزاد تمرینات خود را انجام خواهند داد. 


افتخاري بزرگ براي آذربايجان غربي ديار قهرمانان / کاپيتان تيم ملي واليبال ايران بر بام اروپا

افتخاري بزرگ براي آذربايجان غربي ديار قهرمانان / کاپيتان تيم ملي واليبال ايران بر بام اروپا

تیم زنیت كازان روسيه که سعید معروف را همراه خود دارد توانست با پیروزی در فینال، قهرمان جام باشگاه های اروپا شود.
به گزارش پايگاه خبري ورزش و جوانان آذربايجان غربي شاگردان ولادیمیر آلکنو در این بازی که در در سالن «مک اشملینگ» شهر برلین برگزار شد در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 22، 25 بر 23 و 25 بر 21 حریف لهستانی خود را مغلوب کردند و بر بام والیبال اروپا ایستادند.
در بازی رده بندی هم تیم ریسایکلینگ برلین با نتیجه 3 بر 2 «بلچاتو» لهستان را از پیش‌رو برداشت و به مدال برنز رسید. ست‌های اول، سوم و پنجم این بازی با حساب 25 بر 21، 25 بر 20 و 23 بر 21 به سود تیم میزبان و ست‌های دوم و چهارم با نتیجه 25 بر19 و 28 بر 26 به سود بلچاتو تمام شد تا سهم تیم آلمانی از میزبانی فینال لیگ قهرمانان اروپا، یک مدال برنز باشد.

 

مير سعيد معروف لكراني متولد 28 مهر سال 1364 محله خيابان عطايي اروميه مي باشد كه با 189 سانتي متر قد از سال 84 به عضويت تيم ملي بزرگسالان كشور درآمده و عناوين و افتخارات بسيار داخلي، بين المللي، آسيايي و جهاني را در واليبال بدست آورده است كه از مهمترين آنها  ميتوان به كسب مدال طلاي بازيهاي آسيايي 2014 اينچئون كره، درخشش در مسابقات قهرماني جهان و كسب مقام ششم، كسب مقام ارزشمند چهارمي ليگ جهاني 2014 و نمايش خيره كننده اين پنجه طلاي معروف اروميه اي و دريافت عنوان بهترين پاسور جهان اشاره كرد.نسخه چاپي
آیین‌‌نامه کمیسیون ورزشکاران در هیأت اجرایی نهایی شد

آیین‌نامه کمیسیون ورزشکاران در جلسه هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک نهایی شد و با برطرف شدن اشکالات به IOC ارسال می‌شود.

خبرگزاری فارس: آیین‌‌نامه کمیسیون ورزشکاران در هیأت اجرایی نهایی شد
 •  

، کمیسیون ورزشکاران یکی از مهمترین کمیسیون‌هاست که کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) تاکید زیادی روی آن دارد.

سال گذشته قبل از برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک یکی از مهمترین موضوعاتی که در اساسنامه پیگیری می‌شد همین موضوع بود چرا که ریاست این کمیسیون قرار است به عضویت هیات اجرایی دربیاید.

با توجه به حساسیت این موضوع مدت‌ها آیین‌نامه کمیسیون ورزشکاران مورد بررسی قرار گرفت تا بالاخره در چند روز گذشته نهایی شد و قرار است با برخی اصلاحات برای IOC فرستاده شود.

انتخابات این کمیسیون بعد از تصویب آیین‌نامه توسط IOC برگزار خواهد شد.

رباب شهریان نایب‌رئیس کمیته ملی المپیک در این باره به فارس گفت: این کمیسیون حساس است و یکی از کمیسیون‌هایی است که IOC به آن توجه دارد و رئیس آن عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک می‌شود، به همین دلیل آیین‌نامه خاص خودش را دارد که در جلسه هیات اجرایی این آیین‌نامه نهایی شده و قرار است اگر اصلاحاتی وجود دارد انجام شده و به IOC بفرستیم.

fتحلیل خبرگزاری خبرآنلاین
55 درصد مجلسی ها در ورزش چه می کنند ؟
دکتر محمود گودرزی روز سه شنبه به انتقاد از حضور نمایندگان مجلس در فدراسیون های ورزشی پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

خبرگزاری خبرآنلاین در تحلیلی به بررسی صحبتهای وزیر ورزش و جوانان در نشست روز سه شنبه خود با مدیران کل استانها پرداخت

 

مرتضی رضایی: یک بار دیگر محمود گودرزی با صراحت حرف زد و گفت:«چرا باید 155 نماینده در فدراسیون های ورزشی مشغول فعالیت باشند؟»وزیر ورزش و جوانان که در گردهمایی مشترک معاونان وزارت ورزش و جوانان، مدیران کل ستادی و مدیران کل استان‌ها حرف می زد پس از انتقاد از وضعیت کنونی پرداختن به مسائل حاشیه‌ای در ورزش در بخشی از حرف هایش گفت:«چرا باید در شهرهای پر جمعیت ما جوانان سر کوچه‌ها بایستند، ولی در مناطق کم جمعیت شاهد ساخت اماکن ورزشی باشیم؟ به این می‌گویند پوپولیسم. چرا باید در جامعه ما نسبت به ضعف وزارت ورزش و جوانان بی انگیزگی وجود داشته باشد؟ متاسفانه فرهنگ سازمانی در وزارت ورزش و جوانان تنزل کرده و یا گاهی از ابتدا وجود نداشته است. چرا باید حدود 155 نماینده مجلس شورای اسلامی ما در فدراسیون‌های ورزشی به فعالیت بپردازند؟مگر این همه کار در مجلس شورای اسلامی وجود ندارد؟ در حالی که می‌توانیم به جای این 155 نماینده مجلس شورای اسلامی شاهد حضور همین تعداد از افراد تحصیلکرده با درجه دکترا یا فوق لیسانس در رشته‌های تربیت بدنی باشیم.»

وزیر ورزش در حالی این حرف ها را به زبان آورد که بحث حضور دو شغله ها در ورزش برای نخستین بار ازدل مجلس بیرون آمد.در حالی که وزیر ورزش تلاش زیادی کرد تا در بدو ورودش به وزارت خانه،قانون دو شغله ها را رعایت کند اما مجلسی ها که خودشان این قانون را تصویب کرده اند قدمی برای اجرای آن بر نداشته اند! در مجلس شورای اسلامی هستند نفراتی که هم نماینده هستند و هم در فدراسیون های ورزشی پست دارند.بعضی از آنها مثل سید مهدی هاشمی(رییس فدراسیون تیراندازی) ریاست بر فدراسیون های ورزشی  را بر عهده دارند و جالب اینجاست که خود نماینده ها،سمتی که در مجلس دارند را شغل به حساب نمی آورند!

با قانون دو شغله ها که مصوب مجلس نهم است خیلی از مدیران ورزشی کنار رفتند،خیلی از بازنشسته های ورزشی که در راس کار بودند عطای کار را به لقایش بخشیدند و خیلی ها...اما حالا امروز وزیر ورزش و جوانان آمار عجیب و غریبی ارائه می دهد که بدون شک علامت سوال بزرگی را در اذهان به وجود می آورد.155 نماینده در فدراسیون های ورزشی چه کار می کنند؟مجلس شورای اسلامی 290 نماینده دارد و این آمار یعنی اینکه تقریبا 55 درصد از نمایندگان در فدراسیون های ورزشی مشغول هستند و جالب اینجاست که دو شغله هم به حساب نمی آیند.دو شغله هایی که مشخص نیست در پنجاه و یک فدراسیون چه فعالیتی می کنند و چه گام هایی برای رشته های مختلف ورزشی برداشته اند؟نسخه چاپي
برگزاری اردوی مشترک با قزاق‌ها برای ما مهم است
دانشمندفرد: به دلیل لغو تورنمنت قزاقستان به فدراسیون جهانی بوکس اعتراض کردیم

دبیر فدراسیون بوکس گفت: بعد از لغو شدن تورنمنت چهارجانبه قزاقستان نامه اعتراض آمیزی را به فدراسیون جهانی ارسال کردیم.

خبرگزاری فارس: دانشمندفرد: به دلیل لغو تورنمنت قزاقستان به فدراسیون جهانی بوکس اعتراض کردیم
 •  

علی دانشمندفرددر مورد برگزار نشدن اردوی چهارجانبه قزاقستان، اظهار داشت: کشورهایی که میزبان برگزاری اردوی مشترک و تورنمنت هستند با ارسال دعوت‌نامه به تمام فدراسیون‌های کشورهای دیگر از آنها می‌خواهند تا اعلام کنند که آیا در این اردو یا تورنمنت می‌توانند حضور داشته باشند یا خیر. مدت‌ها پیش قزاقستان به ما دعوتنامه‌ای ارسال کرد که تیم ملی بوکس در اردوی مشترک و مسابقات چهارجانبه آیا می‌تواند شرکت کند یا خیر که ما هم طبق زمانی که داشتیم به آنها موافقت‌مان را اعلام کردیم.

وی در ادامه افزود: تیم ملی هفته گذشته با تمام دشواری‌هایی که وجود داشت راهی قزاقستان شد اما پس از رسیدن به آنجا مطلع شدیم که تیم‌های روسیه و ازبکستان در این اردوها و تورنمنت چهارجانبه قادر نیستند شرکت کنند. به هر حال آنها دلایلی را به فدراسیون قزاقستان مطرح کردند و در این تورنمنت چهارجانبه شرکت نکردند.

دبیر فدراسیون بوکس در ادامه خاطرنشان کرد: هر چند برگزاری تورنمنت چهارجانبه لغو شد اما از نظر کمیته فنی برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی قزاقستان برای ما خیلی مهم است. فکر می‌کنم با تمرینات مشترکی که ملی پوشان در این اردو دارند تقریبا خواسته‌های ما برآورده شده است.

دانشمندفرد در مورد ارسال نامه اعتراض‌‌آمیز به فدراسیون جهانی در مورد لغو تورنمنت چهارجانبه، گفت: با توجه به اینکه برگزاری این تورنمنت در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شده است ما نامه اعتراض‌آمیزی ارسال کرده‌ایم که چرا این تورنمنت لغو شده است. البته ناگفته نماند که مسئول بوکس آسیا خود قزاق‌ها هستند اما ما به این چیزها کاری نداریم و اعتراض خود را به فدراسیون جهانی ارسال کرده‌ایم.

وی در پایان عنوان کرد:‌ به هر حال تیم ملی بوکس قرار بود دو هفته در قزاقستان حضور داشته باشد و علاوه بر اردوی مشترک با تیم‌های روسیه، ازبکستان، قزاقستان یک تورنمنت چهارجانبه برگزار شود اما پس از لغو این تورنمنت ملی‌پوشان ما در اردوی مشترک حضور پیدا کردند و چند دیدار تدارکاتی نیز تا به امروز برگزار کردند. با این حساب تیم ملی پس از پایان اردوی مشترک روز سه‌شنبه به کشورمان بازمی‌گردند.

-pufنسخه چاپي
هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال
بازگشت استقلال به جمع مدعیان با شکست سایپا/ آبی‌پوشان ۱۰ شدند

تیم فوتبال استقلال با پیروزی مقابل سایپا به جمع مدعیان قهرمانی لیگ بازگشت.

خبرگزاری فارس: بازگشت استقلال به جمع مدعیان با شکست سایپا/ آبی‌پوشان ۱۰ شدند
 •  

، تیم فوتبال استقلال از ساعت 15 و 30 دقیقه در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف تیم سایپا کرج رفت که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

در دقیقه 7 کرنر اول مسابقه را جاسم کرار زد که این کرنر حاصلی برای استقلال نداشت.

در دقیقه 9 استقلال بازهم صاحب یک ضربه کرنر شد که از این کرنر هم سودی نبرد.

آبی‌پوشان در دقیقه 11 هم صاحب کرنر شدند که مدافعان سایپا اجازه استفاده از این فرصت را به مهاجمان استقلال ندادند.

در دقیقه 17 اولین حمله جدی سایپا روی دروازه استقلال صورت گرفت اما مهاجم این تیم در موقعیت آفساید قرار داشت.

در دقیقه 19 استقلال باز هم صاحب کرنر شد که این کرنر هم حاصلی برای این تیم نداشت.

بیشتر حملات استقلال از جناح راست یعنی جایی که خسرو حیدری حضور داشت پایه ریزی می‌شد.

در دقیقه 25 محسن فروزان دروازه‌بان استقلال به طور ناگهانی دچار مصدومیت شد.

در دقیقه 27 ارسال بازیکنان سایپا درون محوطه جریمه به حکیم نثاری رسید که ضربه سر او با اختلاف انداکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

بعد از این صحنه توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود و حتی جاسم کرار بازیکن استقلال در یکی دو صحنه به فغانی داور مسابقه معترض شد و معتقد بود که بازیکنان سایپا روی او مرتکب خطا شده‌اند.در دقیقه 35 شوت شهباز‌زاده از پشت محوطه جریمه از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

در دقیقه 39 شوت حکیم نثاری از داخل محوطه جریمه را محسن فروزان دروازه‌بان استقلال مهار کرد.

در دقیقه 44 شوت میلاد میداودی را دروازه‌بان استقلال با کمک تیرک افقی به کرنر فرستاد.

در دقیقه 45+1 ارسال بازیکنان استقلال در محوطه جریمه روی سر سجاد شهباززاده فرود آمد و مهاجم آبی‌پوشان با یک ضربه سر دقیق گل اول آبی پوشان را به ثمر رساند.

در نیمه دوم بازی بازهم پایاپای آغاز شد.

در دقیقه 48 فغانی داور مسابقه دوبار در مسیر توپ قرار گرفت و میلاد نوری مجبور به هل دادن داور شد که در نهایت او دستو به توقف بازی داد.

در دقیقه 53 استقلال صاحب یک ضربه کرنر دیگر شد که این کرنر تبدیل به ضد حمله سایپا شد.

در دقیقه 61 سایپا صاحب یک ضربه کرنر شد که رضا عنایتی توپ را با سر از داخل محوطه جریمه استقلال دور کرد.

در دقیقه 77 برخورد امیر حسین صادقی در محوطه جریمه با مهاجم سایپا باعث مصدومیت شدید بازیکن سایپا شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

در این دقایق توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود.

بعد از 10 نفره شدن استقلال در دقیقه 85 آبی‌ها تلاش کردند که بازی را کنترل کنند.

در دقیقه 89 شوت امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه با اختلاف از بالای دروازه سایپا به بیرون رفت.

علیرضا فغانی داور مسابقه به ابراهیم صادقی از سایپا و جاسم کرار از استقلال کارت زرد نشان داد.

کرار در دقیقه 85 بعد از دریافت کارت زرد مدام به داور اعتراض کرد و داور مجبور شد کارت زرد دوم را هم به او نشان بدهد و کرار را از میدان اخراج کند. او بعد از اخراج حاضر نبود از میدان خارج شود.

استقلال با این برد 34 امتیازی شد و به جمع مدعیان قهرمانی بازگشت این دهمین برد آبی‌پوشان در این فصل است و سایپا هم با 27 امتیاز در رده ششم باقی ماند.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931115001130#sthash.8RvruDy2.dpuf4 / 12 / 1392برچسب:, :: 11:37 قبل از ظهر ::  نويسنده : سعيد سليمانزاده       

 

سال 1385 | سال 1386 | سال 1387 | سال 1388 | سال 1389 | سال 1390 | سال 1391 | سال 1392
 

 

نمایش تک صفحه ای

نام و نام خانوادگی

رشته ورزشي

سبك

رده سني

تاريخ دعوت به اردوي تيم ملي

شهرستان

سپیده صفری

تکواندو

 

نوجوانان

91/01/01

ارومیه

سولماز نقی لو

تیراندازی

 

نوجوانان

91/01/06

ارومیه

مهسا اروجی

تیراندازی

 

نوجوانان

91/01/06

ارومیه

محمد باقری ساراجوق

قایقرانی

 

جوانان

91/01/07

نقده

الهه قهرمانی

شمشیربازی

 

نوجوانان

91/01/09

ارومیه

سکینه نوری

شمشیربازی

 

نوجوانان

91/01/09

ارومیه

مجتبی شاهی

نابینایان

جودو

بزرگسالان

91/01/15

ارومیه

ساسان اسدزاده

معلولین و جانبازان

 

بزرگسالان

91/01/18

ارومیه

ناصر حسن پور

معلولین و جانبازان

 

بزرگسالان

91/01/18

ارومیه

سیامند رحمان

معلولین و جانبازان

 

بزرگسالان

91/01/18

اشنویه

محمد اثنی عشری

هاکی

 نسخه چاپي
منتظریم تا وزارتخانه زمان برگزاری را به ما اعلام کند
نوحی: نامه موافقت شورای برون‌مرزی برای برگزاری فستیوال را گرفته‌ایم/ سجادی گفته مشکل را حل می‌کند

رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: نامه موافقت شورای برون مرزی را برای برگزار فستیوال هنرهای رزمی گرفته‌ و مدارک را به وزارت ورزش ارائه کرده‌ایم و تنها منتظریم زمان برگزاری مسابقات را به ما اعلام کنند.

خبرگزاری فارس: نوحی: نامه موافقت شورای برون‌مرزی برای برگزاری فستیوال را گرفته‌ایم/ سجادی گفته مشکل را حل می‌کند
 •  
 •  
 •  

محمد نوحی  در مورد صحبت‌های نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی که اگر فدراسیون ورزش‌های رزمی نامه موافقت شورای برون مرزی و مدارک خواسته شده را به وزارتخانه ارائه کند، می‌تواند چهارمین دوره فستیوال جهانی هنرهای رزمی را برگزار کند، گفت: ما نزدیک 700 میلیون تومان برای تهیه مدال، تندیس،‌ کاپ، کت و شلوار برای قهرمانان و تیم‌های حاضر در مسابقات هزینه کرده‌ایم. از همه مهمتر زمان و مکان برگزاری مسابقات را اعلام کرده‌ایم و طبق قراردادی که با اسپانسر مسابقات داریم باید ضرر و زیان پرداخت شود.

وی افزود: نامه موافقت شورای برون مرزی با شماره 1031/32 برای برگزاری چهارمین فستیوال هنرهای رزمی موجود است. در شماره نامه دیگر وزارت ورزش به دلیل اینکه وزیرهای پیشنهادی از سوی مجلس شورای اسلامی تائید نمی‌شدند و احساس کردیم ممکن است انتخاب وزیر یک مقدار طولانی شود نامه دیگر به وزارت ورزش در آن مقطع ارسال کردیم تا تاریخ برگزاری فستیوال به زمان دیگری موکول شود. آنها نیز با این موضوع موافقت کردند، اما نمی‌دانم که الان چه مشکلی پیش آمده است. البته شاید گزارش کاملی به نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی ارائه نشده است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی در ادامه اظهار داشت: همه می‌دانند فستیوال هنرهای رزمی در بهترین سطح فنی برگزار می‌شود. البته این صحبت‌های من نیست؛ صحبت‌های مسئولان شورای المپیک آسیا، رئیس و دبیر کمیته ملی المپیک ایران و وزیر و معاون قبلی وزارت ورزش است.

نوحی در پاسخ به این سؤال که آیا در رابطه با فستیوال هنرهای رزمی با سجادی صحبت کرده‌اید یا خیر،‌ گفت: بنده با سجادی در رابطه با این موضوع صحبت کردم، او اعلام کرده موضوع را حل خواهد کرد. حتی با وزیر ورزش و جوانان صحبت کردم. خوشبختانه او برای برگزاری چهارمین دوره فستیوال هنرهای رزمی موافقت خود را اعلام کرده است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی در پایان گفت: امیدوارم زمان برگزاری چهارمین دوره فستیوال هر چه زودتر به ما اعلام شود تا ما نیز بتوانیم به کشورهای میهمان زمان جدیدی را اعلام کنیم تا آنها نیز با کمی تاخیر در مسابقات شرکت کنند. ما همه امکانات برای برگزاری این فستیوال را آماده کرده‌ایم و با صحبتی که با سجادی داشتیم همه مدارک را به آنها ارائه کرده‌ایم و تنها منتظریم زمان برگزاری مسابقات به ما اعلام شودپرسپولیس به جام خوش‌رنگ نزدیک می‌شود
نیلسون: مس را ۶تایی کردیم چون برای بُرد به کرمان رفتیم

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ در دیدار مقابل مس کرمان فقط برای برد به میدان رفتیم و به همین دلیل این تیم را با ۶ گل شکست دادیم.

خبرگزاری فارس: نیلسون: مس را ۶تایی کردیم چون برای بُرد به کرمان رفتیم

نیلسون کوریا  اظهار داشت: خوشبختانه پس از پیروزی خوب و شیرین مقابل ذوب‌آهن 3 امتیاز شیرین دیگر را از خارج از خانه کسب کردیم و به نظرم با این امتیازها به قهرمانی در پایان فصل و جام خوش‌رنگ نزدیک‌تر می‌شویم.

وی افزود: ما بازی بسیار خوبی مقابل مس انجام دادیم اما کر‌مانی‌ها هم با ما پایاپای حرکت کردند و تمرکز بالایی داشتند اما به نظرم گل زودهنگام و گل دوم ما آنها را شتاب‌زده و بسیار از هم پاشیده کرد.

نیلسون گفت: مس کرمان 70 دقیقه پایاپای باپرسپولیس حرکت کرد و اگر اشتباه نکنم آنها فقط 2 گل خوردند اما ما خیلی خوب قدر موقعیت‌های خود را دانستیم و این نشان‌دهنده هوش بالای بازیکنان ما است.

وی خاطرنشا کرد: ما در بازی مقابل مس برای مساوی به زمین نرفته بودیم و به همین دلیل از دقایق اول میل بردن داشتیم. از طرفی دیگر توانستیم به خوبی از اشتباهات مسی‌ها استفاده کنیم که این موضوع باعث شد تا 6 گل بزنیم.

وی در پاسخ سؤالی که آیا تصور می‌کردید 6 گل به مس بزنید، گفت: آمده بودیم ببریم و کاری نداشتیم که مس در کجای جدول است اما باور کنید تصور نمی‌کردیم که 6 گل به حریف بزنیم ولی این اتفاق افتاد و نشان داد که پرسپولیس برای رسیدن به صدر جدول و قهرمانی پایان فصل بی‌‌تاب است از طرفی دیگر ما به این 3 امتیاز در این روزهای حساس فوتبال ایران نیاز داشتیم و واقعاً‌ علی‌رغم اینکه پیش‌بینی نمی‌کردیم این اتفاق‌ها بیفتد اما فوتبال باز هم نشان داد که هرکس قدر موقعیت‌های خود را مخصوصاً در بازی‌های خارج از خانه بداند تیم برنده و موفق است. برای ما در این بازی کسب 3 امتیاز مهم بود.

دروازه‌بان قرمزپوشان درباره عملکرد برزیلی‌های مس کرمان نیز گفت:‌من با ادینهو دوستم و همیشه تلفنی با او حرف می‌زنم. او بازیکنی با کیفیت خوب است اما ساختار دفاعی ما به او اجازه نداد که کار خود را انجام دهد.

وی افزود: اما جنیورا را نمی‌شناختم و تازه در بازی با مس با او آشنا شدم. امیدوارم رابطه‌ام با او نیز در آینده مثل ادینهو خوب باشد. امیدوارم که بازیکنان برزیلی مس کرمان در بازی‌های آینده موفق باشند چون آنها کیفت بالای دارند.

نیلسون درباره داوری بازی با مس نیز گفت: به نظر من داور بازی مشکلی نداشت که آن اتفاقات عجیب افتاد راستش را بخواهید صحنه پنالتی را هم دیدیم که به نظرم آن پنالتی بود. حالا من نمی‌دانم چرا مردم کرمان آنقدر ناراحت بودند و یکسری حرف‌ها را زدند. ولی ما باید همیشه به داوران هم احترام بگذاریم. به نظرم داور بازی پرسپولیس و مس خیلی خوب و شجاعانه قضاوت کرد البته الان خیال نکنید ما برده‌ایم این حرف را می‌زنم چون ما با زدن 6 گل ثابت کردیم که مستحق پیروزی بودیم و نمی‌توان داوری را به بازی ربط داد اما باید خیلی زود این بازی را فراموش کنیم چون روز به روز کار ما سخت‌تر می‌شود و تیم‌ها مقابل ما که بالای جدولی هستیم انگیزه‌شان چند برابر خواهد شد.نسخه چاپي
نماینده دایی پاسخ کمیته استیناف را داد؛ رأی صادره نادرست است

نماینده تام‌الاختیار علی دایی جواب کمیته استیناف را داد.

خبرگزاری فارس: نماینده دایی پاسخ کمیته استیناف را داد؛ رأی صادره نادرست است
 •  
 •  
 •  

بهمن دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس درباره رأی صادره کمیته استیناف مبنی بر محرومیت و جریمه علی دایی گفت:‌ با ادای احترام به اعضای کمیته محترم استیناف باید اعلام کنم متأسفانه این رأی کاملاً نادرست است.

وی افزود:‌ به استحضار اعضای کمیته استیناف می‌رساند اولاً ماده 43 آیین‌نامه انضباطی در مورد روش رسیدگی و موازین شکلی به اجرای آیین دادرسی مدنی تأکید دارد.

دهقان ادامه داد: ثانیاً بند یک ماده 17 آیین‌نامه انضباطی می‌گوید «کمیته استیناف حق دارد جز موارد استثنا شده در آیین‌نامه، احکام بدوی کمیته انضباطی فدراسیون تعیین وضعیت به بازیکنان فدراسیون را که مورد تجدیدنظر خواهی قرار گرفته است،‌ در چارچوب مقررات مربوطه رد یا اصلاح نماید.»

وی یادآور شد: نکته مهم این است طبق ماده 258 آیین داوری کیفری صراحت دارد «دادگاه تجدیدنظر نمی‌تواند مجازات تعزیری مقرر در حکم بدوی را تشدید نماید مگر در مواردی که مجازات مقرر در حکم بدوی کمتر از حداقل میزانی باشد که قانون مقرر داشته و این امر مورد اعتراض شاکی تجدیدنظرخواه قرار گیرد که در این موارد مرجع تجدیدنظر با تصحیح حکم بدوی نسبت به مجازاتی که قانون مقرر داشته اقدام خواهد کرد.»

دهقان افزود: خدمت عزیزان استیناف باید این موضوع را بگویم با توجه به موارد فوق که ذکر شد از آنجا که شاکی پرونده باشگاه سپاهان بوده و درخواست تجدیدنظرخواهی نداشته و حکم بدوی را کافی دانسته، تشدید مجازات در رأی صادره مغایر با آیین دادرسی کیفری است. باید همین جا به عرض برسانم این به آن معناست حتی اگر مجازات مقرر در رأی بدوی کمتر از میزان قانون هم باشد تنها با اعتراض شاکی می‌توان آن را تشدید کرد و فقط با اعتراض شاکی تشدید می‌شود. اگرچه جواز اصلاح رأی بدون توجه در آیین‌نامه انضباطی فدراسیون موجود است اما در این موارد این اصلاح نمی‌تواند مفهوم تشدید مجازات را داشته باشد، در پرونده‌ای که شاکی خصوصی وجود دارد. شاکی باید تقاضای تشدید مجازات کند و این امر در چارچوب اصلاح نمی‌تواند قانونی باشد.
مسابقات بين المللي موي تاي جام مولانا/درخشش ورزشكاران آذربايجان غربي در تركيه

مسابقات بين المللي موي تاي جام مولانا/درخشش ورزشكاران آذربايجان غربي در تركيه

 نخستين دوره مسابقات بين المللي موي تاي جام مولانا با نائب قهرماني تيم آذربايجان غربي از كشورمان به پايان رسيد.

به گزارش پايگاه خبري ورزش و جوانان آذربايجان غربي تيم موي تاي آذربايجان غربي كه به نمايندگي از جمهوري اسلامي ايران در قالب تيمي 5 نفره بنا به دعوت فدراسيون موي تاي جمهوري تركيه به استان قونيه اين كشور سفر كرده بود، توانست در نخستين دوره تورنمنت بين المللي موي تاي جام مولانا پس از تيم ميزبان عنوان نائب قهرماني اين مسابقات را بدست آورد.
در نخستين دوره اين مسابقات كه با شركت 10 تيم از كشورهاي: جمهوري آذربايجان، قرقيزستان، الجزاير، جمهوري اسلامي ايران و تيم هاي منتخب استانهاي: آنتاليا، مرسين، قونيا، آنكارا،سيواس، زونقول داغ، استانبول و ارزروم و نيز تيم ملي تركيه شنبه شب با شركت 45 ورزشكار در 12 وزن و در دو بخش مردان و زنان در سالن سرپوشيده يكصدمين سالگرد استاديوم آتاتورك شهر قونيه برگزار گرديد، تيم آذربايجان غربي متشكل از 4 ورزشكار شاهين دژي ، مهدي اميرخاني در وزن 71 كيلوگرم، مصدق كوخا احمدي در وزن 75 كيلوگرم، حجت اسدالهي در وزن 81 كيلوگرم و سعيد سليمان زاده در وزن 91+ كيلوگرم و هاشم محمد زاده بعنوان سرپرست با كسب 3 مدال طلا و يك نقره به مقام نائب قهرماني رسيد.
در اين مسابقات مهدي اميرخاني در وزن خود ضمن كسب مدال طلا عنوان فني ترين ورزشكار و كمربند قهرماني را به خود اختصاص داد. همچنين مصدق كوخا احمدي در مقابل حريف تركيه اي خود فقط به مدال نقره بسنده كرد، حجت اسدالهي با شايستگي دومين و سعيد سليمان زاده در سنگين وزن سومين مدال طلاي تيم كشورمان را بدست آورد تا هر 4 ورزشكار اعزامي استان موفق به كسب مدالهاي ارزشمندي شوند.
نكته قابل توجه در اين مسابقات پخش نوحه هاي سوگ حضرت ابالفضل العباس(ع) در هنگام معرفي ورزشكاران كشورمان بود كه بدليل همزماني با ايام تاسوعا و عاشوراي حسيني توسط تيم آذربايجان غربي جلوه زيبايي به سالن برگزاري مسابقات داده بود و ورزشكاران كشورمان به مدد الهي و توسل بر ائمه اطهار عليهم السلام علي الخصوص قمر منير بني هاشم و حضرت اباعبدا...الحسين(ع) به اين موفقيت دست يافتند.
شايان ذكر است در اين مسابقات تيم تركيه با كسب 5 مدال طلا و 6 كمربند قهرماني عنوان قهرماني را به خود اختصاص داد و جمهوري آذربايجان با يك مدال طلا در جايگاه سوم ايستاد.
اين مسابقات به همت فدراسيون موي تاي تركيه و با هماهنگي دو پيشكسوت و قهرمان اسبق موي تاي اين كشور مصطفي دينچر و اسماعيل كوكسال روزشنبه 25 آبان ماه در قونيه برگزار شد.
گفتني است قونيه يكي از استانهاي تركيه است كه آرامگاه مولانا شاعر فارسي زبان سده هفتم در آنجا مي باشد.اعزام 4 ورزشکار موی تای کار شاهین دژی به مسابقات بین المللی

 4ورزشکار موی تای شاهین دژی به مسابقات جام مولانای ترکیه اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان شاهین دژ  این مسابقات بمدت 2 روز در شهر قونیه و باعنوان جام مولانا در آن کشور برگزار خواخواهد شد.

سرپرست تیم اعزامی کشورمان به این دوره ازمسابقات افزود: از شهرستان شاهین دژ آقایان: مصدق کوخه احمدی ،حجت اسدالهی و مهدی امیر خانی و سعید سلیمان زاده بهمراه 4 ورزشکار مویتای کار از شهرستان تهران و بنام تیم ملی مویتای کشورمان در این دوره از مسابقات شرکت خواهند نمود.بخشنامه مسابقات سمنان آقایان 

متن دعوت نامه  فدراسیون مو ی تای ترکیه از تیم ایران که 4 نفر از شهرستان شاهیندژ استان آ  . غ   است   که این مسابقات در شهر قنیه یا همان کونیا ترکیه جام مولوی شاعر بزرگ ایران زمین  است که در کنار مبقره ایشان برگذار خواهد شد  وهمچنین این مسابقات در مورخه 1392/8/18 ساعت 12 شب پخش مستقیم از کانال kon tv در مسیر ترکیه خواهد شد      هیات رزمی شهرستان شاهیندژگزارش خبرنگار اعزامی فارس از بازی‌های پاراآسیایی جوانان - مالزی
11 مدال طلا و یک نقره حاصل تلاش دوومیدانی‌کاران ایران در مسابقات صبح روز سوم

دوومیدانی‌کاران کشورمان در مسابقات نوبت صبح بازی‌های پاراآسیایی جوانان به 11 مدال طلا و یک نقره دست یافتند.

خبرگزاری فارس: 11 مدال طلا و یک نقره حاصل تلاش دوومیدانی‌کاران ایران در مسابقات صبح روز سوم
 •  
 •  

از مالزی،‌ در ادامه مسابقات سومین روز از سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی جوانان، رقابت‌های دوومیدانی صبح امروز در ورزشگاه بوکت چاکرا ادامه پیدا کرد که ورزشکاران کشورمان در مصاف با حریفان خوش درخشیدند.

دوومیدانی‌کاران کشورمان در 19 ماده در نوبت صبح به رقابت با حریفان پرداختند که موفق به کسب 11 مدال طلا و یک نقره شدند.

- نتایج دوومیدانی کاران به شرح زیر است:

- محمد سهرابی در پرتاب وزنه نوجوانان و در کلاس F55 با رکورد 5 متر و 76 سانتی متر به مدال نقره رسید. او در پرتاب نیزه نیز با رکورد 18 متر و 60 سانتى‌متر به مدال طلا رسید.

- سینا صفرزاده در دوی 400 متر و کلاس T38 نوجوانان با زمان 59 ثانیه و 17 صدم ثانیه به سومین مدال طلای خود رسید.

ـ در بخش بانوان مریم سلطانی در پرتاب نیزه و در کلاس F34 با رکورد 13 متر و 67 سانتی‌متر به مدال دست یافت.

ـ مصطفی افضلی در پرتاب دیسک جوانان و در کلاس F58 با رکورد 38 متر و 20 سانتی‌متر طلا گرفت. وی در پرتاب نیزه  جوانان با رکورد 27 متر بازهم با مدال طلا گرفت و مجموع مدال‌های خود در این بازی‌ها را به عدد 3 رساند. وی که سابقه نایب قهرمانی جوانان جهان در سال 2012 را نیز دارد در شرایطی که آسیب دیده بود توانست 2 مدال طلای دیگر بدست بیاورد.

- امیرحسین پرورده در پرتاب نیزه نوجوانان و در کلاس F38 با رکورد 22 متر و 26 سانتی‌متر مدال طلا گرفت و در پرتاب دیسک نوجوانان با 27 متر دومین مدال طلای خود را کسب کرد.

- فائزه کرمانی پرچمدار کاروان غدیر در پرتاب نیزه نوجوانان و در کلاس F34 با 11 متر و 70 سانتی‌متر به مدال طلا رسید و دومین مدال خوشرنگ آسیایی‌اش را به گردن انداخت.

ـ محمد قاسمی در پرتاب دیسک و در کلاس F58 با 32 متر و 14 سانتى‌متر به مدال طلا رسید و در پرتاب نیزه با رکورد 30 متر و 74 سانتی‌متر دومین مدال طلایش را بر گردن انداخت.

رقابت‌های نوبت عصر از ساعت 15 به وقت محلی پیگیری خواهد شپخش زنده ( مستقیم ) مسابقات موی تای حرفه ای جام مولوی در شهر کنیا یا همان قنیه که قبر مولوی و حضرت ابراهیم در انجاست ترکیه در 19 آبان ماه در کانال kon tv در ساعت 10 شب می توانید از گیرنده های ماهواره ای خود در مسیر ترکیه نگاه کنید که از ایران سه نفر از شهرستان شاهیندژ  به نمایندگی از کشورمان شرکت می کنند سعید سلیمانزاده / حجت اسدلهی / مصدق کخا احمدی

 11 / 7 / 1392برچسب:, :: 7:30 بعد از ظهر ::  نويسنده : سعيد سليمانزاده       

شاهين دژ، مهاباد - سه ورزشكار شاهين دژي توانستند با درخشش در مسابقات قهرماني كيك بوكسينگ كشور به سه مدال طلا دست پيدا كنند.
 

مسابقات كيك بوكسينگ قهرماني كشور به منظور انتخاب نفرات برتر جهت حضور در مسابقات بين المللي اوايل مهرماه امسال به ميزباني تهران برگزار شد.
در اين مسابقات در رده سني جوانان و در وزن منهاي ۱۰۴ كيلوگرم سعيد سليمانزاده، در وزن منهاي ۸۶ افشين جهانديده و در وزن منهاي ۷۸ كيلوگرم رامين وكيليان توانستند عنوان هاي نخست را به خود اختصاص دهند.
در اين مسابقات ۲۰۵ ورزشكار از هشت استان كشور در چهار رده سني نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن مجموعه ورزشي المپيك تهران به مدت دو روز با يكديگر به رقابت پرداختند.
۷۵۱۰/۵۸۴/۵۸۱ذیرش نمایندگی سبک

سبک کشتی با کمربند در استانهای ذیل نمایندگی فعال می پذیرد.

خوزستان، هرمزگان، شهرکرد، زاهدان، کرمان، قم،کردستان، بوشهر.زنجان. قزوین

 

برگزاری مسابقات در گیلان

استان گیلان متقاضی میزبانی مسابقات امیدهای 18 تا 21 سال شد و تا روز سه شنبه نتیجه نهایی اعلام خواهد شد

اعلامی  نماینده هماهنگی سبک در استان گیلان

 
ایران میزبان پنجمین دوره مسابقات آسیایی بزرگسالان و امیدها

ایران همزمان با چهارمین دوره مسابقات فستیوال هنرهای رزمی جهان میزبان پنجمین دوره مسابقات آسیایی بزرگسالان کشتی با کمربند و دومین دوره مسابقات کشتی با کمربند امیدهای آسیاخواهد بود و انشاالله مسابقات انتخابی در حیطه آقایان و بانوان از مهرماه سال جاری آغاز خواهد شد.

 
Olympics 2020-Japan

The AJJBWF would like to congratulate Tokyo on winning the bid to host the Olympic Games in 2020. The AJJBWF's President, Khalil Ahmed Khan, praised Tokyo's bid campaign and also the leadership of Tsunekazu Takeda, President of the Japanese Olympic. Committee. "Our Federation is very proud that Asia will be hosting the Summer Olympic Games in 2020 in Tokyo, Japan

 
برگزاری مسابقات 18 تا 21 سال برای دومین دوره مسابقات آسیایی

در نظر است مسابقات انتخابی قهرمانی کشور جهت رده سنی 18 تا 21 سال جهت شرکت در دومین دوره مسابقات آسیایی در مهرماه سال جاری برگزار گردد چنانچه هر نماینده ای متقاضی میزبانی است مراتب را بطور کتبی و با تائیدیه هیئت استان به دفتر سبک اعلام دارند.

 
صدورکارت هوشمند کشتی با کمربند
قابل توجه تمام ورزشکاران و مسئولین سبک
جهت صدور کارت هوشمند فدراسیون رزمی- کشتی با کمربند نیاز به مدارک ذیل است
 

عکس
روگرفت شناسنامه و کارت ملی
مدرک تحصیلی
آدرس وکد پستی و تلفن
احکام ورزشی
ضمنا نمایندگان اردبیل و آذربایجان غربی و شرقی نیزهر چه سریعتر نسبت به صدور کارت هوشمند ورزشکاران خود اقدام نمایند.
آدرس ایمیل جدید سبک کشتی با کمربند beltwrestlingiran@yahoo.coیا حق پرسپولیس را می‌گیرم یا تا پای رفتن می‌ایستم
رویانیان: 3 امتیاز مبارک سپاهان اما به همه کارها دخالت نکنند/خطاکار باید شناسایی شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: یا حق باشگاه را می‌گیرم و یا تا پای کنار رفتن از پرسپولیس می‌ایستم.

خبرگزاری فارس: رویانیان: 3 امتیاز مبارک سپاهان اما به همه کارها دخالت نکنند/خطاکار باید شناسایی شود

محمد رویانیان اظهار داشت: متأسفانه اتفاقات عجیب و تلخی در فوتبالی که می‌توانست زیبا بشود افتاد.

وی افزود: من همین الان اعلام می‌کنم که باید با این بی‌عدالتی برخورد شود حتی تا پای کنار رفتن از پرسپولیس هم جلو می‌روم، حقانیت پرسپولیس و عدالت به صورت جدی باید رعایت شود در غیر این صورت من کنار می‌روم.

رویانیان ادامه داد: با هیچ کس تعارف ندارم، با کسی که خطا کرده و این جریان را به وجود آورده باید به شدت برخورد شود و عاملان شناسایی شوند. در این بین دو راه پیش رو دارم یا حق را می‌گیرم یا می‌روم تا آخرش هم هستم، خیالتان راحت باشد، حرف من نه جنبه تهدیدی دارد و نه اینکه بخواهم خودم را نشان دهم اما این کار را می‌کنم.

مدیرعامل قرمزپوشان خطاب به سپاهانی نیز گفت: 3 امتیاز مبارک اصفهانی‌ها اما از آنها می‌خواهم مسئله‌ای که به آنها ربطی ندارد در آن دخالت نکنند. برد سپاهان نوش جانش ما با برد این تیم مشکلی نداریم اما برای داوری متأسفیم که همیشه و در اکثر بازی‌ها به دنبال ضربه زدن به تیم پرسپولیس بوده تا ما را ناکام کند. من هم یا این موضوع را با توجه به مسئولیتی که دارم ثابت می‌کنم یا می‌روم.

مدیرعامل قرمزپوشان تأکید کرد: پس از صحبت‌های ما دیده شده که مسئولان سپاهان از قهرمانی دفاع کردند که بهتر است این کار را نکنند چون کار از اینی که هست خرابتر می‌شود،راستش را بخواهید با این حمایت‌ها کمی ما به برخی مسائل مشکوک شدیم که همه چیز را در نامه‌ای از فدراسیون فوتبال خواستار بررسی هستیم، یا حقمان را می‌گیریم یا اینکه تصمیم دیگری خواهیم گرفت چون باید جواب 35 میلیون هوادار را بدهیبریک به رئیس جمهور ایران جناب اقای حسن روحانی

 

بدون شک، حضور حماسی و پرشور مردم در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و لبیک به ندای مقام معظم رهبری در خلق این حماسه در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مایه مباهات است و رای اعتماد مردم شریف ایران به عنوان منتخب ملت و در جایگاه رییس‌جمهوری ایران اسلامی، یک امانت الهی محسوب می شود. و  ورزشکلران مربیان و تساتید رزمی یو اف سی ایران ، انتخاب حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی را به عنوان رئیس جمهور منتخب به ایشان و ملت شریف ایران تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند سلامتی و موفقیت رئیس جمهوری را در راه پیشبرد امورات کشور آرزومند است.

با تشکر

علی دهقانی شیوا

بنیانگذار یو اف سی در ایران

www.ufciran.ir

www.ufciran.com

 باتشكر سعيد سليمانزاده

انجمن ورزشی ایرانیان و نمایندگی سبک کشتی با کمر و دبل فول کنتاکت کیک بوکسینگ و یواف سی (ufc) استان آ-غ و هیات پرورش اندام وبدن سازی و رزمی شهرستان شاهیندژ
www.ufcs.ir29 / 5 / 1392برچسب:, :: 11:51 قبل از ظهر ::  نويسنده : سعيد سليمانزاده       

نام آرمين

نام خانوادگي بادپر

نام پدر خسرو

تاريخ تولد 73/11/15

ميزان تحسيلات دانشجوي عمران

عناوين قهرماني چندين دوري قهرمان بوكس استان دو دوره نايب قهرمان استان

دارنده ي مدال نقره كشور

عضوه تيم ملي بوكس نوجوانان در سال 90

رشته هاي مورد علاقه شنا و بدن سازي

 فعاليت ورزشي 6 سال

محل اقامت شهرستان شاهيند‍ژ آ غ

مشوق ورزشي سعيد سليمانزاده

 

  

 

برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان برتر ورزشی و جوانان فرهیخته استان

http://s3.picofile.com/file/7548218488/02.jpg  فدراسیون  و استاندار محترم وفرمانده نیروی انتظامی استان و قهرمانان و مربیان کشور ترکیه و  و سعيد سليمانزاده  قهرمان چندین دوری : موی تای و کیک بوکسینگ مسابقات اورپا در کشور ترکیه و کمربند طلاه حرفه ای و مدال طلا  جهان

 

 

 

 

 
 گزارش خبرنگار اعزامی فارس از مکزیک - تکواندوی قهرمانی جهان
کلاه مکزیکی هدیه سفیر ایران به تکواندوکاران

سفیر ایران در مکزیک با برپایی ضیافت در هتل ملی‌پوشان به تکواندوکاران ایران کلاه مکزیکی هدیه داد.

خبرگزاری فارس: کلاه مکزیکی هدیه سفیر ایران به تکواندوکاران

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از مکزیک، جلال کلانتری سفیر ایران در مکزیک در ضیافتی از ورزشکاران زن و مرد تیم ملی تکواندوی ایران دعوت کرد تا در مراسم حضور داشته باشند.

سفیر ایران که همراه با خانواده‌اش در هتل تیم ملی حاضر شده بود به همه ورزشکاران کلاه مکزیکی هدیه داد.12 / 4 / 1392برچسب:, :: 7:32 بعد از ظهر ::  نويسنده : سعيد سليمانزاده       

 
حیدر سلمان رئیس کنفدراسیون کوراش آسیا شد

در جریان انتخابات فدراسیون جودو و کوراش آسیا در اینچئون کره جنوبی که امروز برگزار شد محمد درخشان رئیس کنفدراسیون کوراش آسیا ریاست این اتحادیه را از دست داد.

خبرگزاری فارس: حیدر سلمان رئیس کنفدراسیون کوراش آسیا شد

صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه برگزاری رقابت‌های داخل سالن آسیا که در اینچئون کره جنوبی در حال برگزاری است انتخابات فدراسیون جودو و کوراش اتحادیه آسیا نیز برگزار شد که بر این اساس محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو و کوراش کشورمان ریاست این اتحادیه را از دست داد. البته خبرها حاکی از آن است که مسئولان فدراسیون ایران از برگزاری این انتخابات بی خبر بودند.

مسئولان فدراسیون جودو نیز تغییراتی که در فدراسیون کوراش آسیا رخ داده است را تایید کردند. 

درخشان سال‌ها ریاست کنفدراسیون‌ آسیا را بر عهده داشت و از امروز که وی بر کنار شد مسئولیت این مجموعه را به حیدر سلمان کویتی واگذار کردند.
 
مظفر: با پیروزی بر تایلند راه قهرمانی هموار شد/ اولین مقام آسیایی را می‌خواهیم

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: تا برتری مقابل تایلند راهمان برای قهرمانی هموار شد.

خبرگزاری فارس: مظفر: با پیروزی بر تایلند راه قهرمانی هموار شد/ اولین مقام آسیایی را می‌خواهیم

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از کره جنوبی، شهرزاد مظفر درباره برتری یک بر صفر ایران مقابل تایلند در بازی‌های داخل سالن آسیا گفت:‌ این بازی حکم نیمه نهایی را داشت چرا که نمی‌خواستیم مقابل ژاپن قرار بگیریم بنابراین راهمان برای قهرمانی هموار شد و بازی راحت‌تری در نیمه نهایی خواهیم داشت. این بازی برایمان مهم بود. شاید اگر نمی‌بردیم سرنوشت ما عوض می‌شد.

وی ادامه داد:‌تلاش و غیرت بازیکنان را تحسین می‌کنم که دیروز و امروز با تمام توان جنگیدند اما الان باید خوشحالی را کنار بگذاریم و به فکر بازی فردا باشیم که قرار است مقابل ویتنام قرار بگیریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره گروه‌بندی مسابقات اظهار داشت: در جدول خوب نبودیم سه بازی سخت و سه روز متوالی. من بازی ویتنام و تایلند را هم دیدم که پایاپای بود اما ویتنام با تجربه کم مقابل تایلند شکست خورد. بازی فردا کمتر از امروز نخواهد بود.

مظفر در ادامه به تلاش 20 ماهه تیم ملی اشاره کرد و گفت: در موفقیت ما مجموعه‌ای تلاش کردند در 20 ماهی که اردو و بازی داشتیم هیچوقت در طول 10،12 سال گذشته نداشته‌ایم. از فدراسیون هم تشکر می‌کنم. آنها فهمیده‌اند که اگر حمایت خوبی از بانوان داشته باشند حتما جواب می‌دهد.

وی افزود: این مسابقات برای ما خیلی مهم است و از ابتدا از آغاز اردوها هدف‌مان بازی‌های داخل سالن بود. حتی جام جهانی نیز مقدمه‌ای برای ما بود تا بتوانیم در این رقابت‌ها خوب حاضر شویم. فوتسال بانوان در مدت 10، 12 سال گذشته به حقش نرسیده، خیلی‌ها زحمت کشیدند و اگر امروز موفقیتی می‌بنیم نتیجه تلاش عده‌ای است که سال‌ها زحمت کشیدند، بنابراین هدف ما در ابتدا این بوده که در فینال باشیم. تلاش می‌کنیم اولین عنوان آسیایی را کسب کنیم
آذربایجان غربی قهرمان مسابقات والیبال منطقه شمالغرب دختران کشور شد

آذربایجان غربی قهرمان مسابقات والیبال منطقه شمالغرب دختران کشور شد

تیم والیبال دختران آذربایجان غربی مقام قهرمانی مسابقات منطقه شمالغرب کشور را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی مسابقات شمالغرب کشور با حضور تیم های آذربایجان شرقی، زنجان، اردبیل، همدان و آذربایجان غربی از بیست و نهم خرداد ماه به میزبانی زنجان آغاز شده و عصر یکشنبه دوم تیر ماه با قهرمانی تیم آذربایجان غربی به پایان رسید.
در این مسابقات تیم آذربایجان غربی تنها با یک ست باخته در برابر همدان در دیگر دیدارهای خود با نتیجه 3 - 0 به برتری رسید و به عنوان قهرمان این رقابتها به همراه تیم همدان به مرحله بعدی راه یافت.
این رقابتها در پنج منطقه کشور برگزار شده و دو تیم برتر هر منطقه به مرحله نهایی این مسابقات که به صورت متمرکز برگزار می شود، راه می یابد .
نسرین علیزاده، الهام فرج زاده، مژده جناتی، روژین مام صاحبی، نصیبه امام جمعه، سماء بهروزی فر، سمانه علیزاده، مریم خلیلی، سارا علیزاده، شروین شیخ محمدی و سکینه شوطی اسامی 11 بازیکن تیم آذربایجان غربی بودند که در مسابقات قهرمانی شمالغرب دختران کشور شرکت کرده بودند .

 هیات پرورش اندام شهرستان شاهیندژ از طرف هیات محترم استان و اداری کل  به عنوان سومین هیات برتر استان درسال 91 انتخاب شود

 

امتیازات و شهرستانهای برتر به شهر زیر می باشد

1= شهرستان میاندواب با 205         امتیاز اول

2= شهرستان سلماس با  189         امتیاز دوم

3=شهرستان شاهیندژ و شوط 185    امتیاز سوم

4=شهرستان ماکو با             151      امتیاز چهارم

5 =شهرستان بوکان با         121        امتیاز پنجم

6= شهرستان سردشت       98           امتیاز ششم

7= شهرستان خوی            97            امتیاز هفتم

با تشکر از آقای نارنجی ریاست محترم هیات و آقای اسما عیل زاده دبیر هیات استان  و تمامی مربیان و قهرمانان و مدیران و  کارکنان اداری ورزش و امام جمعه محترم و فرمانداری شهرستان شاهیندژ اگر اداره کل بوجه به هیات بدهد هیات قول می دهد اول باشد چرا که تمامی هزینه مسابقات را ریس هیات سلیمانزاده شخسی پرداخت کرده است  وبدهی زیادی به مردم دارد   بس خواهش می کنیم به ورزش شاهیندژ توجه بیشتری کنیدبرگزاری مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد با مقررات جدید فیلا

مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد بزرگسالان و جوانان با مقررات جدید داوری فیلا برگزار می‌شود.

1392/02/29 - 10:40:00
باداشتوبر
این بار نوبت زانوی راست شد
تکرار مصدومیت پارگی رباط باداشتوبر

مدافع ملی‌پوش بایرن مونیخ در روزهایی که امید به بازگشت از مصدومیتی چندماهه داشت، یکبار دیگر دچار پارگی رباط صلیبی شد.

1392/02/29 - 10:33:00
محمود مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال در خبرگزاری فارس
میتف می‌تواند به مرخصی برود، اما بدون حقوق
مشحون: اردوی خارجی پول می‌خواهد/ وزیر ورزش قول حمایت از تیم ملی داد

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت:‌ حضور تیم ملی جوانان در اردوی مجارستان پول می‌خواهد و به دنبال تهیه آن هستیم.

1392/02/29 - 10:31:00
کشتی آزاد
رحیم جدی در گفت‌وگو با فارس:
نباید به خارجی‌ها التماس کنیم/ از برگزاری مسابقات با چنین کیفیتی خوشحال نیستم

مسئول برگزاری مسابقات بین‌المللی کشتی کشورمان گفت:‌ ابهت و عظمت کشتی ایران باید حفظ شود و خارجی‌ها باید برای حضور در مسابقات ما التماس کنند.

1392/02/29 - 10:29:00
روبرتو مانچینی
تشکر مانچینی از هواداران سیتی + عکس

سرمربی پیشین منچسترسیتی برای حمایت هواداران این تیم در زمان حضور وی روی نیمکت، از همه تشکر کرد.

1392/02/29 - 10:18:00
علی دایی
چرخش کمیته فنی و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به سمت دایی/نیلسون در انتظار سرمربی

اعضای کمیته فنی و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نظرات خود را در اتباط با دایی اعلام کردند.

1392/02/29 - 10:17:00
بهداد سلیمی
بهداد سلیمی با حضور در خبرگزاری فارس:
به گذشته برگردیم، به تلویزیون نمی‌روم/ با این وضعیت هم من ضرر می‌کنم هم فدراسیون

قهرمان وزنه‌برداری المپیک ۲۰۱۲ لندن گفت: در جریان نبودم که قرار است بین من و باقری مناظره‌‌ای باشد و اگر به گذشته بازگردیم برای مناظره دیگر به تلویزیون نخواهم رفت.

1392/02/29 - 10:17:00
حمید سوریان
حمید سوریان با حضور در خبرگزاری فارس:
امسال به مسابقات جهانی نمی‌رسم/ بی‌ثباتی مدیریت بنا را از کشتی جدا کرد

حمید سوریان با حضور در خبرگزاری فارس، درباره غیبت چند‌ماهه‌اش در کشتی، حضورش در سیاست و احتمال بازگشتش به تشک کشتی صحبت‌هایی را مطرح کرد.

1392/02/29 - 10:12:00
تنیس
شاهقلی همچنان بهترین تنیس‌باز ایران

از سوی کمیته مسابقات سازمان لیگ تنیس برترین‌های کشور مشخص شدند.

1392/02/29 - 10:10:00
آرسن ونگر
انتقاد ونگر از ناعادلانه بودن برگزاری لیگ اروپا

سرمربی آرسنال از ناعادلانه بودن شیوه برگزاری لیگ اروپا انتقاد کرد.

1392/02/29 - 10:03:00
داماش گیلان
گزارش فارس از عملکرد داماش گیلان در لیگ دوازدهم
داماش گیلان؛ تیمی با دو مالک و سه سرمربی و همچنان بلاتکلیف

باشگاه داماش گیلان در لیگ برتر دوازدهم دو مالک و سه سرمربی داشت اما همچنان در بلاتکلیفی به سرمی‌برد.

1392/02/29 - 10:03:00
جودو دروازبان نیو کاسل
در کودکی علاوه بر فوتبال جودو هم کار می‌کردم
دروازه‌بان نیوکاسل جودوکار شد

دروازه‌بان تیم فوتبال نیوکاسل یونایتد گفت: در ایام کودکی علاوه بر فوتبال در رشته جودو نیز فعالیت می‌کردم و از تمرین کردن در این رشته لذت می‌برم.

1392/02/29 - 10:00:00
یورگن کلوپ
یک ساعت خوب بازی کردیم
کلوپ: دورتموند از موقعیت‌ها خوب بهره نگرفت

سرمربی تیم فوتبال بورسیادورتموند گفت: یک ساعت خوب بازی کردیم و از موقعیت‌های گل خود خیلی کم استفاده کردیم.

1392/02/29 - 09:57:00
مازیار زارع
از برخی مسائل دلگیرم اما منتی نیست/کی‌روش می‌گفت در خط دفاع بازی کن
زارع: جوّ‌ سنگینی در ملوان حاکم بود که تاکنون ندیده بودم/به جان هم افتاده بودیم

هافبک تیم ملوان بندر انزلی گفت: اگر در نیم فصل دوم نیز رویه نیم فصل اول را داشتیم می‌توانستیم به رتبه‌های بالاتری برسیم.

1392/02/29 - 09:55:00

17 / 2 / 1392برچسب:, :: 10:36 قبل از ظهر ::  نويسنده : سعيد سليمانزاده       

فوتسال زنان ایران امروز رویاروی تیم چهارم جهان به میدان می رود

تهران - تیم ملی فوتسال زنان ایران امروز - سه شنبه 17 اردیبهشت - در چارچوب رقابتهای چهارجانبه مقابل تیم روسیه میزبان این مسابقات به میدان می رود که عنوان چهارم جهان را در کارنامه دارد.

 

عضو آمریکایی فیفا به علت اختلاس 90 روز محروم شد

تهران- فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا چاک بلیزر عضو آمریکایی کمیته اجرایی این نهاد را به دنبال متهم شدن به اختلاس، به مدت 90 روز از تمام فعالیتهای مرتبط با فوتبال محروم کرد.

 

بیشترین دستمزد لیگ فوتبال آمریکا برای روبی کین

تهران - روبی کین بازیکن لس آنجلس گالکسی با دستمزد پایه 4 میلیون دلار، بالاترین حقوق را در بین بازیکنان حاضر در لیگ فوتبال آمریکا می گیرد.

 

خسروی وفا از وزیر ورزش و جوانان برای انتصاب مظلومی تشکر کرد

تهران - رییس کمیته ملی پارالمپیک کشورمان از وزیر ورزش و جوانان به دلیل انتصاب محمدرضا مظلومی به سرپرستی فدراسیون ورزشهای نابینایان و کم بینایان تقدیر و تشکر کرد.

 

فرهنگی: صنایع مس باید از تیم های لیگ برتری تبریز حمایت کند

تبریز- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: صنایع مس ایران باید از تیم های لیگ برتری فوتبال تبریز حمایت های مادی و معنوی کند.

 

مسابقات انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد تیرماه برگزار می شود

تهران - مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد برای شرکت در پیکارهای جهانی مجارستان، تیرماه برگزار می شود.

 

فیفا حضور ناظران نژادپرستی در ورزشگاه ها را پیشنهاد کرد

تهران - گروه ضربت فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) برای مبارزه با نژادپرستی و هرگونه تبعیض در مسابقات پیشنهاد کرده است که از این پس در ورزشگاه ها ناظران نژادپرستی حضور داشته باشند.

 

بازتاب خداحافظی مهدوی کیا و کریمی از دنیای فوتبال در خبرگزاری فرانسه

تهران-خداحافظی علی کریمی و مهدی مهدوی کیا دو بازیکن سابق سال فوتبال آسیا بعد از شکست پرسپولیس در فینال جام حذفی در خبرگزاری فرانسه بازتاب داشت.

 

روشن:فتح اله زاده در قهرمانی استقلال نقش نداشت/مسایل مالی باشگاه را بررسی کنند

تهران - پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: از دست اندرکاران بویژه وزیر ورزش و جوانان می خواهم مسایل مالی باشگاه استقلال بویژه قرارداد الونگ الونگ را به صورت ویژه بررسی کنند تا در این زمینه شفاف سازی شود.

 

گفتگو با اسطوره فوتبال آبادان؛

عبدالرضا برزگری: دوست داشتم به جوانان آبادان می آموختم

آبادان - سالهاست آن سوی آب های خلیج فارس زندگی می کند ولی نگاهش به فوتبال آبادان است. آن شب که در کنار جوانان اماراتی، جام قهرمانی را بالای سر برد دلش با جوانان آبادانی بود. به او فرصت ندادند، همانطور که به دیگر بزرگان فوتبال این شهر.

  

 16 / 2 / 1392برچسب:, :: 6:7 بعد از ظهر ::  نويسنده : سعيد سليمانزاده       

مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان، بازی هفته آخر لیگ برتر را از دست داد

اهواز - مدافع راست تیم فوتبال فولاد خوزستان با گرفتن کارت قرمز از داور بازی این تیم در برابر استقلال تهران، بازی هفته آخر لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران را از دست داد و در واقع لیگ دوازدهم برای این بازیکن تمام شد.

 

آرزوهای برباد رفته رویانیان

تهران - مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران که تنها امید تیمش برای التیام زخم های کهنه این تیم، کسب عنوان قهرمانی در بیست و ششمین دوره مسابقه های جام حذفی فوتبال بود، با قبول شکست برابر سپاهان اصفهان، رویاهایش پرپر شد.

 

پورحیدری: صحبت قلعه نویی مبنی بر جدایی، ناشی از فشارها و مشکلات است

تهران - رییس کمیته فنی باشگاه استقلال تهران گفت: اظهار نظر ˈامیر قلعه نوییˈ مبنی بر جدایی از این تیم، ناشی از فشارها و مشکلاتی است که در فصل جاری برای این تیم به وجود آمده و اگر این مشکلات رفع شود، به طور حتم در استقلال خواهد ماند.

 

کارگروه خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال در مجلس تشکیل شده است

تهران - نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: کارگروهی برای بررسی بحث خصوص سازی باشگاه های پرسپولیس و استقلال در فراکسیون ورزش مجلس تشکیل شده است.

 

ارزش بازیکنان فوتبال تاجیکستان که در خارج از این کشور بازی می کنند، 425 هزار یورو اعلام شد

دوشنبه - ارزش سه بازیکن فوتبال تاجیکستان که در خارج از این کشور و در باشگاه های آلمان و روسیه فعالیت دارند، در مجموع 425 هزار یورو اعلام شد.

 

رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان اصفهان: استعفای رحیمی پذیرفته نشد

اصفهان - رییس هیات مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان گفت: هیات مدیره این باشگاه با استعفای ˈعلیرضا رحیمیˈ از سمت مدیرعاملی موافقت نکرد.

 

آشتیانی: پرسپولیس به بی تجربگی کادر فنی خود باخت

تهران - عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس، گفت: پرسپولیس در بازی مقابل سپاهان تنها به کم تجربگی کادرفنی خود باخت.

 

ریبری: می خواهم در بایرن مونیخ بمانم

تهران - فرانک ریبری بازیکن فرانسوی تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان که شش سالی است در این تیم توپ می زند، از تمایل خود برای تمدید قراردادش تا بعد از سال 2015 خبر داد.

 

پیام تبریک فدراسیون فوتبال به دو باشگاه استقلال وسپاهان

تهران - فدراسیون فوتبال در پیام های جداگانه ای قهرمانی استقلال تهران در دوازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتبال و قهرمانی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در جام حذفی باشگاه های ایران را تبریک گفت.

 

ترابیان: قرار نیست گل محمدی استعفا دهد/ منتقدان بی انصاف هستند

تهران - مربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برخلاف بعضی شایعات به هیچ عنوان قرار نیست یحیی گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس استعفا دهد. 

 
 
گزارش تصویری / همایش حماسه حضور آذربایجان غربی با حضور رئیس جمهور
 
 
 
 
 

 

  

 نتایج روزاول مسابقات پاورلیفتینگ آسیایی دراهواز مشخص شد

اهواز-نتایج نخستین روز مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی آسیایی ( وزنه برداری قدرتی ) که دراهواز جریان دارد مشخص شد.

 

دعوت شدگان به اردوی دوم تیم کشتی دانشجویان معرفی شدند

تهران- کادر فنی تیم های کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان ایران اسامی 28 ورزشکار را برای شرکت در دومین مرحله از اردوی آمادگی این دو تیم اعلام کردند.

 

ورزشکار چچنی رکورد جهانی بلند کردن وزنه با یک دست را شکست

مسکو - یک ورزشکار چچنی تبار روسیه موفق شد رکورد جهانی جدیدی در بلند کردن وزنه با یک دست به ثبت برساند.

 

حضور ˈلالوویچˈ در برگزاری انتخابات فیلا از نظر حقوقی با مشکل روبه رو است

تهران - رییس کمیته کشتی های سنتی و عضو هیات رییسه فدراسیون بین المللی کشتی (فیلا) گفت: حضور ˈنناد لالوویچˈ در برگزاری انتخابات فیلا از نظر حقوقی با مشکل روبه رو است چرا که برگزاری انتخابات برعهده نایب رییس فدراسیون بین المللی است.

 

ایران، میزبان مسابقه های جهانی کشتی آلیش با نام جام خلیج فارس شد

تهران - رییس ایرانی فدراسیون بین المللی کشتی آلیش (کشتی ترکمنی یا کشتی با کمربند) گفت: دوازدهمین دوره مسابقه های جهانی کشتی آلیش به میزبانی ایران در روزهای یک تا 4 خرداد ماه با نام ˈجام خلیج فارسˈ در جزیره کیش برگزار می شود.

 

مشکلات داوری در رقابت های کشتی انتخابی تیم ملی

تهران- نکته قابل تامل در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان، مشکلات داوری در این مسابقات است.

 

امیر علی اکبری بر سر دوراهی حضور در ایران یا جمهوری آذربایجان

تهران- امیر علی اکبری فرنگی کار وزن 120 کیلوگرم کشورمان بر سر دو راهی حضور در ایران یا ادامه فعالیت در جمهوری آذربایجان قرار دارد.

 

ناصر نوربخش از 25 اردیبهشت در اردوی تیم ملی کشتی

تهران- ناصر نوربخش مربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران از 25 اردیبهشت ماه امسال به جمع مربیان تیم ملی اضافه می شود.

 

برزگر: کشتی ایران باید به سمت قانونمندی پیش برود

تهران- مدیرسابق تیم های ملی کشتی آزاد گفت: کشتی ایران باید به سمت قانونمندی پیش برود و بهترین کار در این راه احترام به برگزاری مسابقات انتخاب14 / 2 / 1392برچسب:, :: 10:42 قبل از ظهر ::  نويسنده : سعيد سليمانزاده       

شیوه حمل بازیکن مصدوم به بیرون از زمین در44 سال قبل/ عکس

این عکسی از شیوه حمل مصدوم به بیرون از زمین در بازی استقلال و پاس در جام باشگاههای تهران 44 سال قبل است.

آینده نامعلوم رونالدو در رئال

مدیر برنامه های ستاره پرتغالی رئال مادرید آینده این بازیکن را در مادرید مبهم دانست.

ناراحتی شدید یک پرسپولیسی از نقد نشدن چک باشگاه

جواد کاظمیان بازیکن سابق پرسپولیس بابت تسویه حساب با این باشگاه مبلغ 230 میلیون تومان از پرسپولیسی ها چک گرفت ولی این چک هنوز پاس نشده و البته اتفاقاتی افتاده که ناراحتی شدید این بازیکن را به همراه داشته است.

پشیمانی بسیار شدید نکونام

هافبک آبی پوشان پایتخت از ترک اوساسونا بسیار پشیمان است. او گفت که از چند باشگاه اماراتی پیشنهاد دارد.

هیچ کس نمی تونه مثل من تیم ملی رو بدون شکست ببره جام جهانی

پيشكسوت فوتبال ايران گفت: «یادش بخیر بقچه مرحوم «مامان نصرت» که برای پروين غذا می گذاشت و این غذا، غذای همه بچه ها می شد.»

اظهارات مديربرنامه هاي مورينيو در خصوص تيم فصل آينده اش

مدیر برنامه‌های ژوزه مورینیو از احتما 80 درصدي پيوستن وي به چلسي خبر داد.

قول رویانیان به سرخپوشان پيش از فينال حذفي

مديرعامل پرسپوليس به بازیکنان قول داد که در صورت قهرمانی در جام حذفی مشکلی بر سر پرداخت مطالبات آنها وجود نخواهد داشت.

جنگ رواني قبل از فينال حذفي اوج گرفت؛ شكايت سپاهان از رويانيان

در آستانه برگزاری فینال جام حذفی،باشگاه سپاهان از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شکایت کرد.

نمايش عدد 6 براي استقلالي ها در مقر AFC ؛ عكس

يك هوادار علي پروين در كوالالامپور از او خواست تا اينگونه عكس يادگاري بگيرد.

اگر استقلال مرا نخواست كاري نمي كنم كه 20 ميليون هوادار ناراحت شوند

مدافع تیم استقلال گفت: «اگر من را برای استقلال نخواستند کاری می کنم که هواداران ناراحت نشوند.»

علي پروين ستاره طلايي دريافت كرد ؛ كاريكاتور

ستاره طلایی فوتبال آسیا برای یک عمر تلاش فوتبالی بر سینه علی پروین نشست.

صحبت هاي جنجالي مورينيو؛ نمي توانيد نام مرا از رئال مادريد حذف كنيد

سرمربی رئال مادرید معتقد است که در مورد عملکرد او در رئال باید براساس دستاوردهایش قضاوت شود، نه ناکامی اش در رقابت های چمپیونزلیگ.

ليست سياه رئال مادريد در فصل نقل و انتقالات مشخص شد

در صورت جدايي مورينيو 5 بازيكن ديگر هم از اين تيم جدا خواهند شد.

تباني در لاليگا

باشگاه اسپانيايي اکنون به این اتهام تحت پیگرد قرار دارد و مدیران آن متعهد شده اند که هر گونه همکاری را با بازرسان انجام بدهند.

جنجال در راه است؛ تماس پرسپوليسي ها با مدافع استقلال / تماس استقلالي ها با مهاجم پرسپوليس

فصل نقل و انتقالات براي اهالي فوتبال داراي حواشي و هيجاناتي است كه مهم ترين بخش آن دربي نقل و انتقالات است.

تماس سپاهاني ها با دو بازیکن پرسپولیس

تیم سپاهان که در فصل جاری قدرت گذشته خود را نداشت برای فصل آینده به فکر ترمیم نقاط ضعف خود است.داد نظرها: 0 نظر   تعداد بازدید: 27  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating  
 
 


استقرارستاد ارتباطات مردمي سفررياست محترم جمهوري و هيأت دولت در اداره كل ورزش و جوانان

استقرارستاد ارتباطات مردمي سفررياست محترم جمهوري و هيأت دولت در اداره كل ورزش و جوانان

 

ستاد ارتباطات مردمي چهارمين دوره سفر رياست محترم جمهوري و هيأت دولت در اداره كل ورزش و جوانان آذربايجان غربي مستقر خواهد گرديد.
به گزارش پايگاه خبري ورزش و جوانان آذربايجان غربي علي خليلي سرپرست اداره كل ورزش و جوانان با گرامی داشت سفر پر میمنت وپرخیر ریاست محترم جمهوری به استان گفت:این اداره كل با تشکیل ستادهای معین آماده پذیرش وتحویل درخواست جامعه هدف ورزش و جوانان در محل استقرار ستاد ارتباطات مردمي سفر دور چهارم می باشد.
سرپرست اداره كل ورزش و جوانان غربي خاطر نشان كرد: با حضور معاونين و مديران ستادي اداره كل و بخصوص مسئولين و معاونين وزارت ورزش و جوانان، ستاد ارتباطات مردمي سفر چهارم هيأت محترم دولت به استان در جهت پاسخگويي و رسيدگي به نامه ها و مسائل و مشكلات اقشار مختلف مردم در حوزه ورزش و جوانان از ساعات اوليه صبح روز يكشنبه 15 ارديبهشت ماه در محل سالن جلسات اداره كل ورزش و جوانان واقع در طبقه دوم آماده پذيرش و ثبت نامه هاي واصله خواهند بود.
علي خليلي گفت: در اين ستاد مراجعه كنندگان مي توانند براي بيان مسائل و مشكلات خود با مسئولين وزارت ورزش و جوانان ديدار چهره به چهره داشته باشند.


 کد خبر:  1525745
فرستنده: sport-ag.ir Admin
گروه: ورزشی, جوانان, دیدار ها, وزارت
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

  

 صفحه قبل صفحه بعد

 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 589
بازدید دیروز : 2246
بازدید هفته : 13581
بازدید ماه : 83923
بازدید کل : 12851628
تعداد مطالب : 3057
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7Alternative content