اگر وزنه‌برداران دوپینگی می‌شدند چه کسی پاسخگو بود؟ رضازاده: صحبت‌های افشارزاده توهین به قهرمانان سا
 
فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

اگر وزنه‌برداران دوپینگی می‌شدند چه کسی پاسخگو بود؟
رضازاده: صحبت‌های افشارزاده توهین به قهرمانان سایر رشته‌ها است/ به او مشاوره غلط می‌دهند

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: این صحبت‌ها از سوی افشارزاده که باید تیم استانی اعزام می‌کردیم به گونه‌ای توهین به ورزشکارانی مانند احسان حدادی و رضا باقری‌معتمد است که قهرمان المپیکی محسوب می‌شوند.

خبرگزاری فارس: رضازاده: صحبت‌های افشارزاده توهین به قهرمانان سایر رشته‌ها است/ به او مشاوره غلط می‌دهند

حسین رضازاده ، در مورد آخرین وضعیت ملی‌پوشان وزنه‌بردار ایران در آستانه اعزام به رقابت‌های قهرمانی جهان گفت: وضعیت خوب است و ملی‌پوشان رکوردهای خوبی را در آخرین تمرین به ثبت رساندند. به سه نفر از آنها امید کسب مدال داریم و امیدوارم سایر نفرات هم بتوانند از لحاظ امتیازی به تیم ملی کمک کنند.

*باقری لیاقت نشان شجاعت را داشت

وی در خصوص ادعای بهداد سلیمی مبنی بر اینکه او قهرمان جهان شده است؛ اما نشان شجاعت را برای فرد دیگری (کوروش باقری) درخواست کرده‌اند، گفت: اینگونه حرف‌ها خوب نیست و نباید هر حرفی را به زبان آورد. این موضوع نظر خود وزارت و نهاد ریاست‌جمهوری بود که نشان شجاعت به محمد بنا و کوروش باقری تعلق بگیرد. آنها زحمت کشیده بودند و درست است که ما هم پیشنهاد دادیم و به واقع این نشان حق کوروش باقری بود. در مجموع معتقدم این بحث خوبی نیست که مطرح شده است.

*افشارزاده کارشناسانه صحبت کند

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در مورد انتقادات افشارزاده از غیبت وزنه‌برداران در بازی‌های کشورهای اسلامی گفت:‌ افشارزاده خودش سه سال رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بوده است و او خودش به خوبی از جزئیات مسائل باخبر است. مسابقات جهانی تنها 15 روز با این بازی‌ها فاصله داشت و ما نمی‌توانستیم به سرعت تیم را آماده اعزام به لهستان کنیم.

وی در مورد این ادعای افشارزده مبنی بر اینکه فدراسیون می‌توانست تیمی استانی را به بازی‌های کشورهای اسلامی اعزام کند، عنوان کرد: به افشارزاده تأکید کردم که باید کارشناسانه حرف بزند. اگر تیم استانی اعزام می‌کردیم و دوپینگ هر 8 وزنه‌بردار در می‌آمد چه کسی پاسخگو بود. از سوی دیگر آیا تا این اندازه سطح بازی‌ها پائین بود که بخواهیم یک تیم از استان‌ها را اعزام کنیم؟ این صحبت‌ها که باید تیم استانی اعزام می‌کردیم به گونه‌ای توهین به ورزشکارانی مانند احسان حدادی و رضا باقری‌معتمد است که قهرمان المپیکی محسوب می‌شوند.

*افشارزاده مشاوره غلط دریافت نکند

رضازاده افزود: این ورزشکاران با مدال المپیک به بازی‌های کشورهای اسلامی رفتند و مدال کسب کردند و این صحبت‌ها از سوی افشارزاده به عنوان دبیر کمیته ملی المپیک و رئیس سابق فدراسیون وزنه‌برداری به هیچ وجه خوب نبود. به نظرم وی باید با کارشناسی حرف می‌زد و امیدوارم از این پس از دیگر افراد مشاوره غلط دریافت نکند.

*باقری برنامه‌هایش را تا المپیک ارائه داد

وی تأکید کرد: کوروش باقری برنامه‌های خود را برای بازی‌های آسیایی 2014 و المپیک‌ 2016 داده است و به این ترتیب وی تا این رقابت‌ها در تیم ملی ماندگار شد.

*دخالتی در کارهای مسئولان فدراسیون نکردم

رضا زاده در مورد اینکه گفته می‌شود خودش در گذشته نیز در کارهای مسئولان فدراسیون دخالت می‌کرده است، گفت: این موضوع را قبول ندارم و هیچگاه دخالتی نکرده‌ام.

*هر 5 المپیکی مدال جهانی می‌گرفتند

وی ادامه داد: این پنج المپیکی هم که از اردوی تیم ملی رفته‌اند نباید حرف کسی را گوش می‌کردند. مطمئنم اگر به قهرمانی جهان اعزام می‌شدند هر 5 نفرشان مدال می‌گرفتند.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در پایان خبر دوپینگ دو وزنه‌بردار مصدوم تیم ملی را شایعه خواند و در این خصوص گفت: هنوز فدراسیون جهانی دوپینگ هیچ وزنه‌بردار ایرانی را اعلام نکرده استنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 1773
بازدید دیروز : 714
بازدید هفته : 5205
بازدید ماه : 32046
بازدید کل : 13003637
تعداد مطالب : 3064
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7