رئیس کمیته ملی المپیک دولت را متهم می‌کند؛ خودش چگونه آمد؟ هاشمی‌طبا: علی‌آبادی می‌ترسد من رای بیاور
 
فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

نسخه چاپي
رئیس کمیته ملی المپیک دولت را متهم می‌کند؛ خودش چگونه آمد؟
هاشمی‌طبا: علی‌آبادی می‌ترسد من رای بیاورم/ او گردن کلفتی می‌کند

رئیس اسبق سازمان تربیت‌بدنی علی آبادی می‌ترسد که من وارد انتخابات شوم و رای بیاورم.

خبرگزاری فارس: هاشمی‌طبا: علی‌آبادی می‌ترسد من رای بیاورم/ او گردن کلفتی می‌کند
  •  
  •  

مصطفی هاشمی‌طبا، درباره صحبت‌های شب گذشته  محمد علی‌آبادی، اظهار داشت: علی‌آبادی استراتژی حمله به دولت را انتخاب کرده؛ هم در مورد اینکه گفته است دولت بودجه کامل را تامین نکرده و هم شکست احتمالی در بازی‌های آسیایی را متوجه دولت کرده است. این کارها را دولت قبلی انجام داده که خودش هم یکی از اعضای دولت قبلی است.

وی درباره اینکه علی‌آبادی گفته دولت می‌خواهد کسی را به کمیته معرفی کند عنوان کرد: وی دولت را متهم کرده، خودش چگونه وارد کمیته شده است؟ اگر من از سوی فدراسیون ژیمناستیک معرفی شدم ربطی به دولت ندارد. ابتکار یکی از اعضا بود که باعث این کار خیر شد و فدراسیون ژیمناستیک را به من معرفی کرد برخلاف اینکه می‌گوید دولت می‌خواهد کسی را معرفی کند من هیچ ربطی به دولت ندارم.

رئیس اسبق سازمان تربیت‌بدنی با اشاره به اینکه صحبت‌های علی‌آبادی نشان می‌داد او اساسنامه را قبول ندارد عنوان کرد: علی‌آبادی گفته ما نمی‌گذاریم شخصی غیر از رئیس بیاید این یعنی اینکه بر کمیته مالکیت دارد مگر او سخنگوی روسای فدراسیون‌هاست. باید اجازه دهد روسا خودشان انتخاب کنند این دفاع علی‌آبادی برای این است که از ورود من ممانعت کند چون می‌ترسد رای بیاورم.

هاشمی‌طبا با اشاره به اینکه علی‌آبادی حرفی از آیین‌نامه و تضاد آن با اساسنامه به میان نیاورده است اظهار داشت: هر وقت یک برنامه تلویزیونی از علی‌آبادی دعوت کرد او طفره رفت. متاسفانه وی با متهم کردن دولت کار درستی انجام نداده ضمن اینکه اشارات و حرف‌های او ناحق است و با گردن‌کلفتی می‌گوید ما نمی‌گذاریم، مگر کمیته متعلق به آنها است یا تایید صلاحیت‌ها برعهده اوستنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 4401
بازدید دیروز : 3029
بازدید هفته : 4401
بازدید ماه : 74743
بازدید کل : 12842448
تعداد مطالب : 3057
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7