ديدار علي خليلي با مديركل امور جوانان و ورزش استان قهرمان ماراش جمهوري تركيه
 
فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

ديدار علي خليلي با مديركل امور جوانان و ورزش استان قهرمان ماراش جمهوري تركيه

ديدار علي خليلي با مديركل امور جوانان و ورزش استان قهرمان ماراش جمهوري تركيه

 علي خليلي مديركل ورزش و جوانان آذربايجان غربي صبح پنجشنبه با علي احسان كاباكچي مديركل امور جوانان و ورزش استان قهرمان ماراش تركيه ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش پايگاه خبري ورزش و جوانان آذربايجان غربي صبح پنجشنبه 8 اسفندماه علي خليلي با علي احسان كاباكچي مديركل امور جوانان و ورزش استان قهرمان ماراش جمهوري تركيه ديدار و گفتگو كرد. در اين ديدار صميمي كه در دفتر مديركل امور جوانان و ورزش قهرمان ماراش برگزار شد، علي احسان كاباكچي ضمن ابراز خرسندي از ديدار با هيأت عالي فرهنگي ورزشي استان آذربايجان غربي، برادري، دين مبين اسلام و پيوندهاي عميق فرهنگي را محور دوستي هاي دوجانبه كشورهاي همسايه ايران و تركيه دانست و از هرگونه همكاري و مناسبات فرهنگي و ورزشي دو طرفه در زمينه هاي مورد توافق استقبال كرد.
علي خليلي مديركل ورزش و جوانان آذربايجان غربي نيز در اين ديدار گفت: زمينه هاي مورد توافق در حوزه ورزش و فرهنگ و امور جوانان بسيار زياد است و اشتراكات فرهنگي و توانمنديهاي سخت افزاري و نرم افزاري دو استان مي تواند موجب همكاري هاي مستمر دوجانبه باشد.
خليلي همچنين با اشاره به فعاليت رشته هاي مختلف ورزشي آذربايجان غربي و بخصوص رشته هاي برخوردار و مستعد و نيز فعاليت هاي فرهنگي و امور جوانان، امضاء پروتكل همكاري هاي دوجانبه را گامي بلند در توسعه ارتباطات و مناسبات فيمابين دانست.
پس از ديدار و گفتگوي مديران كل ورزش و جوانان دو استان، خليلي و هيأت همراه از اماكن و تأسيسات ورزشي شهر قهرمان ماراش بازديد نمودند.
 گفتني است هيأت عالي ورزشي استان آذربايجان غربي بنا به دعوت شهرداري و اداره كل خدمات امور جوانان و ورزش استان قهرمان ماراش جمهوري تركيه و بمنظور ديدار و گفتگو با مسئولين آن استان، بازديد از اماكن و تأسيسات ورزشي و فرهنگي و امضاء سند همكاري هاي دوجانبه سه شنبه شب گذشته وارد تركيه شد و طي سه روز اقامت در استان قهرمان ماراش برنامه هاي از قبل پيش بيني شده را به اجرا درآورد و ظهر جمعه پس از ديدار با والي قهرمان ماراش اين شهر را به مقصد آدانا ترك كرد.
 نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 4447
بازدید دیروز : 3088
بازدید هفته : 7535
بازدید ماه : 61720
بازدید کل : 13033311
تعداد مطالب : 3067
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7