نایب ‌رئیس فدراسیون بوکس گفت: تصمیم گرفتم که دیگر با فدراسیون همکاری نکنم و به همین دلیل نه نایب رئی
 
فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

نسخه چاپي
نه نایب رئیس هستم نه مدیر فنی تیم‌های ملی
مقصودی: دیگر تمایل ندارم با فدراسیون بوکس همکاری کنم/ نظم در فدراسیون وجود ندارد

نایب ‌رئیس فدراسیون بوکس گفت: تصمیم گرفتم که دیگر با فدراسیون همکاری نکنم و به همین دلیل نه نایب رئیس هستم نه مدیر فنی تیم‌های ملی.

خبرگزاری فارس: مقصودی: دیگر تمایل ندارم با فدراسیون بوکس همکاری کنم/ نظم در فدراسیون وجود ندارد
  •  

، اردوی تیم ملی بوکس از 15 فروردین‌ماه برای اعزام به بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون آغاز خواهد شد و کادر فنی تیم ملی 33 بوکسور را به اردو دعوت کرده که در این میان اسامی برخی از بوکسورهای که از تیم ملی کنار گذاشته بودند دیده می‌شود.

در بین نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی نام علی مظاهری و جاسم دلاوری نیز وجود دارد که نفرات نام برده به دلیل غیبت در مسابقات قهرمانی کشور در طول این چند ماه به اردوی تیم ملی دعوت نشده بودند و مسئولان فدراسیون نیز مدعی بودند که دیگر به هیچ عنوان آنها را به تیم ملی دعوت نخواهند کرد.

منوچهر مقصودی ، در واکنش به دعوت ملی پوشان اخراج شده به اردوی تیم ملی، اظهار داشت: متأسفانه شنیدم به دستور احمد ناطق‌نوری بوکسورهایی که در مسابقات قهرمانی کشور غایب بودند به تیم ملی دعوت شده‌اند. یکی از مشکلات ما همین است که نظم در این فدراسیون وجود ندارد. شنیده‌ام مسئولان کمیته ملی المپیک پادرمیانی کرده‌اند و رئیس فدراسیون هم با حضور آنها در اردوهای تیم ملی موافقت کرده است.

نایب ‌رئیس فدراسیون بوکس در ادامه خاطرنشان کرد: تصمیم گرفته‌ام که دیگر با فدراسیون بوکس همکاری نکنم. البته خودم چنین تصمیمی را گرفته‌ام و این تصمیم ارتباطی به مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش ندارد. 24 سال شبانه ‌روز برای این رشته زحمت کشیدم بدون اینکه پولی از این فدراسیون دریافت کنم. متأسفانه در این مدت حرف‌هایی علیه من زدند که چنین تصمیمی را گرفته‌ام که دیگر با فدراسیون بوکس همکاری نکنم. بعد از حضور در برنامه خط قرمز به این نتیجه رسیدم که فرصت را به جوان‌ترها بدهم و با فدراسیون بوکس دیگر همکاری نکنم.

نایب رئیس فدراسیون بوکس در ادامه خاطرنشان کرد: واقعیت این است چون هنوز تکلیف ناطق نوری مشخص نیست و او در حال حاضر رئیس فدراسیون محسوب نمی‌شود من هم ترجیح دادم تا زمانی که اوضاع و احوال ناطق‌نوری مشخص نشده دیگر مدیر فنی تیم‌های ملی و نایب‌رئیس فدراسیون نباشم.

وی افزود: مدتی است که به تیم ملی هم سر نمی‌زنم تا تکلیف ناطق‌نوری مشخص شود و به همین دلیل از نفرات دعوت شده به تیم ملی خبری ندارم.

نایب ‌رئیس فدراسیون بوکس در ادامه گفت: من علاوه بر اینکه در طول این سال‌ها هیچ گونه حقوقی از فدراسیون دریافت نکرده‌ام مبلغی هم از جیبم برای این رشته خرج کردم. متأسفانه در این مملکت قدردان نیستند و به همین دلیل دیگر تمایلی ندارم با این فدراسیون همکاری کنم. البته ناگفته نماند که ناطق‌نوری هم در طول این سال‌ها زحمات زیادی برای بوکس کشیده است.

مقصودی در ادامه خاطرنشان کرد: دیگر با این فدراسیون همکاری نخواهم کرد هر چند که ناطق‌نوری از این تصمیم من ناراحت شده، اما به او گفته‌ام که اول باید تکلیف او مشخص شود و پس از آن در مورد فعالیتم در این رشته تصمیم بگیرم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا زمان مجمع برای برگزاری انتخابات فدراسیون مشخص شده است یا خیر، گفت: تا به امروز مجمعی را برگزار نکرد‌ه‌اند و هنوز تکلیف سرپرست فدراسیون نیز مشخص نشده است. مسئولان ورزش منتظر هستند تا تکلیف ناطق‌نوری مشخص شود تا پس از آن بعد از پایان تعطیلات سال جدید زمان برگزاری انتخابات فدراسیون را اعلام کنند. 

-نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 383
بازدید دیروز : 5769
بازدید هفته : 6152
بازدید ماه : 76494
بازدید کل : 12844199
تعداد مطالب : 3057
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7