فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

نسخه چاپي
مأموران وادا برای فوتبال به ایران نمی‌آیند
پورکاظمی: اگر مستندات رضازاده ثابت شود، مربی مقصر به عنوان مجرم شناخته خواهد شد

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد دوپینگ وزنه‌برداران نوجوان ایرانی و اینکه گفته می‌شود مقصر شناسایی شده است، گفت: در صورت اثبات این موضوع، مربی فوق به عنوان مجرم شناخته و از میادین ورزشی محروم خواهد شد.

خبرگزاری فارس: پورکاظمی: اگر مستندات رضازاده ثابت شود، مربی مقصر به عنوان مجرم شناخته خواهد شد
  •  

لطفعلی پورکاظمی در خصوص زمان ورود مأموران فدراسیون جهانی ضددوپینگ (وادا) به کشورمان گفت: قرار است 2 مأمور آلمانی وادا برای گرفتن نمونه‌های دوپینگ به ایران بیایند که اقدامات ورود آنها نیز انجام شده است. با این حال اگر واقعا قصد ورود به ایران را داشته باشند باید طی این چند روز و نهایتاً تا 3 روز آینده به کشورمان بیایند.

وی در پاسخ به این سؤال که مأموران وادا برای گرفتن دوپینگ از ورزشکاران چه رشته‌هایی به ایران خواهند آمد گفت: رشته‌ها مشخص نیست، اما بیشتر برای گرفتن تست دوپینگ از مدال‌آوران رقابت‌های بین‌المللی از جمله مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک رشته‌های رزمی، کشتی، دوومیدانی و وزنه‌برداری می‌آیند. البته به نظر می‌رسد ابتدا به اردوی کشتی بروند و سپس سایر رشته‌ها را مدنظر قرار دهند.

پورکاظمی در پاسخ به این سؤال که این تعداد به اردوی تیم‌های ملی فوتبال هم خواهند رفت، گفت: خیر؛ آنها قطعا از فوتبالیست‌ها تست دوپینگ نخواهند گرفت.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد دوپینگ وزنه‌برداران نوجوان ایرانی و اینکه گفته می‌شود مقصر شناسایی شده است، گفت: از رضازاده خواستیم تا مدارک و مستندات مورد نظرش را برای ما ارسال کند تا در صورت اثبات این موضوع، مربی فوق به عنوان مجرم شناخته و از میادین ورزشی محروم خواهد شد.

وی در مورد احتمال تعلیق وزنه‌برداری ایران گفت: معمولا برای نوجوانان بحث تعلیق مطرح نیست. البته فدراسیون جهانی وزنه‌برداری یکی از فدراسیون‌هایی است که جرایم را به صورت نقدی اعمال خواهد کرد و خیلی به جرایم دیگر کاری نخواهد داشت. در واقع این تخفیفی است که فدراسیون جهانی برای تیم‌های رده‌های سنی در نظر می‌گیرد.

fنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 3912
بازدید دیروز : 3088
بازدید هفته : 7000
بازدید ماه : 61185
بازدید کل : 13032776
تعداد مطالب : 3067
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7