دیرعامل باشگاه استقلال گفت: خودم درگیری ستار همدانی در مشهد را تائید نمی‌کنم اما او باید از کیان است
 
فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

نسخه چاپي
باید به خبرنگاران می‌گفتیم تمرین بسته است، در این مورد کوتاهی شده است
افشارزاده:همدانی باید از کیان استقلال دفاع می‌کرد!/قلعه‌نویی کار خودش را انجام‌ می‌دهد،رسانه‌ها هم کارخودشان را

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: خودم درگیری ستار همدانی در مشهد را تائید نمی‌کنم اما او باید از کیان استقلال دفاع می‌کرد.

خبرگزاری فارس: افشارزاده:همدانی باید از کیان استقلال دفاع می‌کرد!/قلعه‌نویی کار خودش را انجام‌ می‌دهد،رسانه‌ها هم کارخودشان را
  •  

بهرام افشارزاده  در مورد اینکه چرا روز گذشته بدون اطلاع قبلی تمرین استقلال به روی خبرنگاران بسته شده و اینکه گفته می شود به دلیل پوشش حواشی بازی با پدیده سرمربی این تیم ناراحت شده و به همین دلیل این تصمیم گرفته شده، اظهار داشت: سرمربی تیم هم حق دارد می خواهد تیم آرامش داشته باشد. شما رسانه ها می خواهید کار خود را انجام دهید و او هم می خواهد کار خودش را انجام دهد.

وی در خصوص اینکه چرا در چنین مواقعی رسانه ها مقصر جلوه داده می شوند و چرا بابت چنین تصمیمی از قبل اطلاع رسانی نشده و آیا این بی احترامی به خبرنگاران نیست، عنوان کرد: شما رسانه ها خوب هستید اما امیر قلعه نویی هم بابت مسئولیتش وظیفه ای دارد و اگر نتواند خوب کار کند همین شما رسانه ها او را مورد انتقاد قرار می دهید. البته من می پذیریم که باید به خاطر بسته بودن تمرین از قبل به خبرنگاران اطلاع می دادند و در این خصوص کوتاهی شده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه چرا این توقع وجود دارد که حواشی بازی ها پوشش داده نشود و مگر این رسانه‌ها بودند که از ستار همدانی خواستند با پلیس درگیر شود، گفت: من معتقدم که ستار همدانی باید از کیان باشگاه استقلال دفاع می کرد اما خودم درگیری او را تایید نمی کنم هر چند که پلیس هم باید رعایت میهمان نوازی را می کرد و نمی گذاشت کار به این مسائل بکشد.

افشارزاده در ارتباط با اینکه شایعه شده استقلال دچار مالی شده گفت: این خبر ها را کی می سازد؟ کسی چنین شائبه ای دارد چرا به خودم زنگ نمی زند که من جواب دهم؟! استقلال مشکل مالی ندارد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه این گفت و گو در مورد اینکه بالاخره علی فتح الله زاده اظهار نامه ها را تحویل باشگاه داد یا خیر و این مسئله کمی طولانی نشده، گفت: بله این مسئله کمی طولانی شده اما هنوز آقای فتح الله زاده همه مدارک را تحویل نداده است و قرار بود چهارشنبه مدارک تحویل داده شود. ما باید مدارک را کامل کنیم تا بتوانیم در اختیار سازمان خصوصی سازی بدهیم.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که چرا درحالی که هنوز شفافیت مالی صورت نگرفته سازمان خصوصی سازی اصرار به واگذاری باشگاه استقلال دارد، گفت: مسئولیت این قضیه با خود آنهاست. نماینده بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات در باشگاه مستقر هستند و ما هم کاری که باید را انجام می دهیم.

افشارزاده در پایان در مورد تغییر محل تمرین استقلال از زمین شماره دو آزادی به کمپ مرحوم حجازی گفت: با توجه به ترمیم چمن کمپ تمرینات در کمپ خودمان برگزار می شود.

-نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 4717
بازدید دیروز : 3088
بازدید هفته : 7805
بازدید ماه : 61990
بازدید کل : 13033581
تعداد مطالب : 3067
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7