مربی سابق تیم ملی کاراته در واکنش به صحبت‌های حسن روحانی گفت: آدم زنده نیازی به وکیل ندارد، حسین روح
 
فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

وارد بازی مسئولان فدراسیون نمی‌شوم!
کتیرایی: آقای روحانی آدم زنده نیاز به وکیل ندارد/ حرمت امام‌زاده را متولی آن باید نگه دارد

مربی سابق تیم ملی کاراته در واکنش به صحبت‌های حسن روحانی گفت: آدم زنده نیازی به وکیل ندارد، حسین روحانی خودش می‌تواند جواب مرا بدهد.

خبرگزاری فارس: کتیرایی: آقای روحانی آدم زنده نیاز به وکیل ندارد/ حرمت امام‌زاده را متولی آن باید نگه دارد
  •  

علی کتیرایی ، در واکنش به صحبت‌های حسن روحانی که مدعی شده کتیرایی بهتر است به جای انتقاد کردن سکوت کند، گفت:‌ در مورد صحبت‌های حسن روحانی هیچ حرفی برای گفتن ندارم. البته نمی‌خواهم جواب او را بدهم. آدم زنده نیازی به وکیل ندارد، حسین روحانی خودش می‌تواند جواب من را بدهد. بهتر است او سکوت کند. از قدیم گفته‌اند حرمت امامزاده را متولی آن باید نگه دارد. روحانی باید ببیند چه کسی با آبروی برادرش بازی کرده، به هر حال آبروی هر کسی دست خودش است.

وی در ادامه افزود: حسن اول باید ببیند این صحبت‌هایی که در مورد حسین روحانی شده را چه کسانی مطرح کرده‌اند. سمندر در مصاحبه‌های خود مدعی شده که بزرگترین اشتباه مدیریتی او این بوده که تیم ملی را برعهده مربیانی که در این دو رویداد بزرگ بوده‌اند سپرده است؛ پس بهتر است او به جای انتقاد کردن از من یقیه رئیس فدراسیون را بچسبد.

کتیرایی در ادامه خاطرنشان کرد: مسئولان فدراسیون کاراته به دنبال این هستند که فضا را طوری کنند تا مربیان و بازیکنان به یکدیگر بتازند، اما به هیچ عنوان بنده وارد بازی مسئولان فدراسیون نمی‌شوم. امیدوارم همه ما دست به دست هم دهیم تا فضای کاراته را دوباره آرام کنیم.

وی در پایان با انتقاد از صحبت‌های رئیس فدراسیون کاراته گفت: سمندر در صحبت‌های خود مدعی شده ملی‌پوشانی که علیه فدراسیون مصاحبه کرده‌اند باید در کمیته انضباطی حضور پیدا کنند. حالا سؤال من این است که مسئولان فدراسیون که این همه حاشیه‌ سازی کرده‌اند کجا باید در کمیته انضباطی حضور داشته باشند؟ به هر حال آنها نیز باید یک جایی جوابگوی حاشیه‌هایی که ساخته‌اند باشند.

-نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 2730
بازدید دیروز : 4431
بازدید هفته : 2730
بازدید ماه : 56915
بازدید کل : 13028506
تعداد مطالب : 3067
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7