فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

پورايراندوست: كارگروه اجرايي تفاهمنامه مشترك ورزش و جوانان و آموزش و پرورش تشكيل خواهد گرديد

پورايراندوست: كارگروه اجرايي تفاهمنامه مشترك ورزش و جوانان و آموزش و پرورش تشكيل خواهد گرديد

معاون ورزشي اداره كل ورزش و جوانان از تشكيل كارگروه اجرايي تفاهمنامه مشترك ورزش و جوانان و آموزش و پرورش براي عملياتي نمودن بندهاي توافق دوجانبه خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري ورزش و جوانان آذربايجان غربي جلسه تخصصي نظام مند سازي كميته هاي استعداديابي مبتني بر تفاهمنامه مشترك منعقده في مابين ادارات كل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش صبح امروز با حضور معاون ورزشي اداره كل و رؤساي گروه هاي ورزش قهرماني و حرفه اي، همگاني، بانوان، آموزش و روستايي و عشايري و مدير روابط عمومي با محوريت تشكيل كارگروه اجرايي تفاهمنامه دو جانبه در سطوح وزارتي و استاني برگزار گرديد.
كيومرث پورايراندوست در اين جلسه با تأكيد بر نقش و اهميت استعداديابي در توسعه ورزش قهرماني گفت: هيأت هاي ورزشي بر اساس دستورالعمل مركز ورزش قهرماني و استعداديابي وزارت ورزش و جوانان، ملزم به تشكيل و فعال نمودن كميته هاي استعداديابي هستند و همكاري فعالانه با تربيت بدني آموزش و پرورش بر اساس بندهاي توافق دوجانبه مي تواند آينده پويا و كارآمدي را براي توسعه ورزش قهرماني كشور فراهم نمايد.
پورايراندوست برگزاري منظم جلسات تخصصي با هيأت هاي ورزشي بمنظور احصاء برنامه هاي عملياتي سالانه و نظارت و پايش بر آنها را از سياست هاي مديركل ورزش و جوانان استان دانست و گفت: هدف ما حمايت و مساعدت به هيأت هاي برنامه محور و پرتلاش با عملكرد قابل قبول مي باشد و البته با هيأت هايي كه عملكرد خوبي نداشته باشند قطع همكاري خواهيم نمود چرا كه هدف ما ارتقاي ورزش مبتني بر راهبردها و سياست هاي اولويت دار ماست.
در اين جلسه هر كدام از اعضاء به بيان نقطه نظرات و ديدگاه هاي خود پرداختند.
گفتني است پيش از اين تفاهمنامه هاي مشترك همكاري دوجانبه وزارتي و استاني بين مسئولين ورزش و جوانان و آموزش و پرورش منعقد گرديده بود.
در اين تفاهمنامه بندهاي همكاري در زمينه هاي ورزش قهرماني، همگاني، بانوان، آموزش و روستايي و عشايري و ..لحاظ شده استنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 4160
بازدید دیروز : 3088
بازدید هفته : 7248
بازدید ماه : 61433
بازدید کل : 13033024
تعداد مطالب : 3067
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7