فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

از باشگاه پرسپولیس صورت مالی دایی را خواستیم
نماینده دایی: صحبت‌های سیاسی نشان داد هنوز در پرسپولیس همه‌‌کاره است/قانونی جواب ما را بدهند

نماینده تام‌الاختیار علی دایی گفت: ورود سیاسی به ماجرای مطالبات دایی این شائبه را ایجاد می‌کند که وی در پشت پرده باشگاه پرسپولیس همه کاره است.

خبرگزاری فارس: نماینده دایی: صحبت‌های سیاسی نشان داد هنوز در پرسپولیس همه‌‌کاره است/قانونی جواب ما را بدهند
  •  

 بهمن دهقان نماینده تام الاختیار علی دایی گفت: نمی دانم حمیدرضا سیاسی در حال حاضر در باشگاه پرسپولیس چه سمتی دارد که در مورد وضعیت مطالبات علی دایی مصاحبه می کند.

وی ادامه داد: با توجه به نبود انضباط مالی در باشگاه پرسپولیس و ابهام موارد مختلف، ما از یک حق قانونی و طبیعی خود استفاده کرده و طی یک درخواست رسمی و کتبی از باشگاه پرسپولیس خواستیم صورت وضعیت مالی علی دایی را به ما ارائه بدهند تا بدانیم پرداخت ها چگونه بوده و چه مواردی انجام شده و چه مواردی مغفول مانده است.

وی در مورد اظهارات حمید رضا سیاسی که اعلام کرده مطالبات دایی کامل پرداخت شده و فقط یک فقره چک بابت مالیات او بوده که نمی دانم وصول شده یا خیر تصریح کرد: من نمی دانم سیاسی اکنون در باشگاه پرسپولیس چه جایگاهی دارد که مصاحبه کرده؟ ما یک درخواست رسمی دادیم اما به جای باشگاه حمیدرضا سیاسی پاسخ می دهد. جالب است که او نمی داند چکی که بقول خودش بابت مالیات علی آقا داده وصول شده یا برگشت خورده. کسی که از وضعیت حساب بانکی شخصی اش اطلاع ندارد چگونه از اسناد مالی پرسپولیس باخبر است؟

دهقان یادآور شد: من تعجب می کنم سیاسی گفته بعد از انتشار خبر پیگیری وضعیت مالی علی دایی او با دایی تماس گرفته و دایی به وی گفته که فقط پیگیر مالیاتش است. از روزی که سیاسی از زندان آزاد شده هیچ تماسی با دایی نداشته و حتی قبل از آن هم ارتباط و مراوده ای بین آنها نبوده و احتمالا او با فرد دیگری صحبت کرده است.

وی افزود: نمی دانم چرا سیاسی می خواهد دوباره وارد مباحث فوتبالی شود. روزی که او از زندان آزاد شده بود با من تماس گرفت و مرا به دفترش دعوت کرد. آنجا حرف از عذاب وجدان زد و می گفت در زندان خیلی به گذشته فکر کرده و عذاب وجدان دارد. او تعریف کرد که فلان مسئول رده بالا به وی دستور داده برای برکناری علی دایی از پرسپولیس بهترین حربه این است که با پرداخت 100 میلیون سکوها را علیه دایی ملتهب کنند تا با سنگ و چوب و بطری دایی را فراری دهند! حتما یادش هست که تعریف می کرد که در زندان قرآن را از بر می خوانده و تازه فهمیده که قرآن را حفظ است. همین حرفها را به رویانیان هم زده بود و می گفت می خواهم در رسانه ها هم مصاحبه کنم و این واقعیت ها را بگویم. می توانید از سردار رویانیان بپرسید.

نماینده دایی خاطرنشان کرد: من نمی دانم بعد از آن همه به قول خودش عذاب وجدان و توبه بابت ورود به فوتبال چگونه الان سخنگوی پرسپولیس شده است. اگر مطالباتی پرداخت شده قطعا در باشگاه اسنادش هست و ما هم غیر از اسناد و اطلاعات چیزی نخواسته ایم. این نوع ورود سیاسی به ماجرا این شائبه را ایجاد می کند که شایعاتی که می گویند هنوز وی پشت پرده باشگاه پرسپولیس همه کاره است صحت دارد. در هر حال لازم است تاکید کنم طرف مکاتبه ما باشگاه پرسپولیس بوده و نمی دانم چراکسی که هیچ سمتی ندارد پاسخ می دهد. حتی مهرماه دوسال قبل مبلغی را به عنوان قرض الحسنه به پرسپولیس داده بودم که همه اسنادش وجود دارد و دادگاه هم رای داده است. کسی حتی حرف آن را هم نمی زند و فقط علی پروین آن زمان تشکر کرده بود.

دهقان در پایان در خصوص وضعیت نهایی این ماجرا گفت: ما یک روند قانونی را طی کرده ایم و انشاالله باشگاه پرسپولیس هم قانونی جواب می دهد و اسناد و مدارک را ارائه می دهد.

انتهای پیام/م

http://fna.ir/7T7726نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 152
بازدید دیروز : 7370
بازدید هفته : 14067
بازدید ماه : 40908
بازدید کل : 13012499
تعداد مطالب : 3067
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7