صالحی امیری خبرداد : تشکیل کارگروه تخصصی به منظور بررسی مسائل فدراسیونهای ورزشی
 
فدراسیون بودو آسیا وایرانWORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION OF IRAN

صالحی امیری خبرداد :
تشکیل کارگروه تخصصی به منظور بررسی مسائل فدراسیونهای ورزشی
سرپرست وزارت ورزش و جوانان با رد تغییرات در راس فدراسیونهای ورزشی و وزارت ورزش و جوانان سه شنبه شب در حاشیه برگزاری نخستین جلسه اش با روسای فدراسیونهای ورزشی در جمع خبرنگاران گفت: پیوستن هر فردی به بدنه این وزارتخانه و در فدراسیونها حتما با بررسی کارشناسی صورت خواهد گرفت .
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سید رضا صالحی امیری با خبر تشکیل کار گروهی به منظور بررسی وضعیت فدراسیونهای ورزشی گفت: سعی می کنیم با جلسات کارشناسی و بررسی شرایط موجود فدراسیونهای ورزشی ، مشکلات مالی آنها را برطرف کنیم.
وی در ادامه با مهم خواندن جایگاه کمیته ملی المپیک اظهارداشت :کمیته ملی المپیک اساسنامه مستقلی دارد وحوزه عملکردش در چارچوب فعالیتهای بین المللی است ، ما نیز ضمن حفظ منافع ملی موظف به حفظ احترام و رعایت قوانین بین المللی هستیم
سرپرست وزارت ورزش و جوانان در خصوص انتخابات کمیته ملی المپیک گفت: ما هیچ دخالتی دراین موضوع نخواهیم داشت و امیدواریم این انتخابات در بهترین شرایط برگزار شود .
وی درخصوص وضعیت فدراسیون هایی که با سرپرست اداره می شوند ، ضمن ابراز رضایت از عملکرد آنها اظهارداشت : درحال حاضر نیازی به تغییرات فوری نمی بینم و این موضوع نیازمند بررسی کارشناسانه است .البته به این اصل هم اعتقاد دارم که فدراسیونها باید با اساسنامه اداره شوند و قطعا انتخاب رییس نیز مطابق قوانین اساسنامه صورت خواهد گرفت .
دکتر صالحی امیری در مورد ورزش همگانی و گسترش آن در جامعه افزود: یکی از بحث های رییس جمهور پرداختن به ورزش همگانی و گسترش این بخش است و ما نیز نگاه ویژه ای به ورزش های همگانی داریم و برای گسترش آن برنامه ریزی می کنیم.
وی همچنین در این گفت و گو اخلاق مداری در خانواده بزرگ ورزش کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: ورزش ایران اخلاق مدار است و ماباید تلاش کنیم فرهنگ را در جامعه ورزشی ارتقاء دهیم .
 
چـاپنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: 
درباره وبلاگ

WORLD BUDO MARTIAL ARTS FEDERATION...INTERNATIONAL BLACK BELT....FEDERATION OF IRAN فدراسیون جهانی بودو فدراسیون بودو آسیا وایران( رزمی) فدراسیون بودو ایران (گروه بودو )
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 4321
بازدید دیروز : 3088
بازدید هفته : 7409
بازدید ماه : 61594
بازدید کل : 13033185
تعداد مطالب : 3067
تعداد نظرات : 108
تعداد آنلاین : 7